עמלת העברת מט"ח מ PayMe לחשבון הבנק

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

meirav
משתמש חדש
הודעות: 2
הצטרף: א' יולי 08, 2018 10:32 am

עמלת העברת מט"ח מ PayMe לחשבון הבנק

הודעהעל ידי meirav » ב' אוגוסט 27, 2018 10:01 am

שלום,

מדוע לא מצויין באתר שלכם שבגין כל העברה של כספי מט"ח מ PayMe לחשבון הבנק ישנה עמלה של כ40$ ?
גיליתי את המידע במייל שקיבלתי מ Payme בעת בירור בונשא העמלות.

iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה
הודעות: 3350
הצטרף: ה' נובמבר 27, 2014 1:30 pm

Re: עמלת העברת מט"ח מ PayMe לחשבון הבנק

הודעהעל ידי iCount » ב' אוגוסט 27, 2018 11:08 am

שלום
לא ידוע לנו על עמלה כזו.
מי גובה ממך את העמלה? פיימי? או הבנק?

meirav
משתמש חדש
הודעות: 2
הצטרף: א' יולי 08, 2018 10:32 am

Re: עמלת העברת מט"ח מ PayMe לחשבון הבנק

הודעהעל ידי meirav » ג' אוגוסט 28, 2018 9:09 pm

זאת ההודעה שקיבלתי מהתמיכה של Payme -

" בעת ביצוע העברה של כסף מחשבון פאיימי לחשבון הבנק שלך, הבנק גובה עמלות של כ40$ בגין כל העברה (שוב, העמלות לא נגבות על ידי פאיימי אלא על ידי הבנק).
אי לכך, אנא הימנע ממשיכה של פחות מ500$ כדי שלא ייגבו ממך עמלות לחינם"

וזה ההסבר שמופיע ב "עזרה" באתר של Payme - (ראה סעיף 4)

משיכת כספים מהחשבון במערכת לחשבון הבנק של בית העסק, אפשרית לחשבון בנק ישראלי.
על מנת לאפשר משיכה של כספים לחשבון הבנק, נדרש לעמוד על התנאים הבאים:

1. החשבון במערכת מאומת ופעיל
2. קיימת יתרה בחשבון במערכת (למטבע המשיכה)
3. קיים טופס הרשאה לחיוב חשבון
4. אם המשיכה היא במט"ח, כברירת מחדל קיים תנאי נוסף: גובה המשיכה גדול מ-500$. מנגנון זה נועד לשמר על בית העסק מתשלום עמלות גבוהות מחשבון הבנק שלו. לכל העברת כספי מט"ח לחשבון בנק של בית עסק, נגבית עמלה (בד"כ בגובה של 40$) מחשבון הבנק של בית העסק. באפשרות בית העסק לבקש להסיר מגבלה זו באמצעות פניה לשירות הלקוחות.

חשוב שתציינו גם את התנאי הזה בעמוד שמפרט את העמלות של סליקת כרטיסי האשראי.



חזור אל “שאלות בנושאי סליקת כרטיסי אשראי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים