סליקת אשראי

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

Mazi.eliyahu
משתמש חדש

סליקת אשראי

הודעהעל ידי Mazi.eliyahu » ד' פברואר 20, 2019 6:38 pm

שלום כרגע יש לי חשבון אקספרס, ברצוני לפתוח חשבון לעסק נוסף הכולל סליקת אשראי, איזה חשבון מומלץ לפתוח? למי אני צריכה לפנות בנוסף על מנת שאוכל לבצע סליקה (חברות אשראי למינהם ) שהכל מתבצע דרך iCount ?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: סליקת אשראי

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' פברואר 21, 2019 9:38 am

שלום רב ותודה על פנייתך,
במסלול האקספרס ניתן לבצע רק חיבור למסוף הסליקה PAYME ללא יכולת להקים עמודי סליקה, רק לסלוק אשראי מתוך הפקת המסמכים.
העלות להקמת מסוף הסליקה של PAYME במסלול האקספרס הינה 259 ש"ח + מע"מ וזהו- אבל שוב, ללא יכולת להקים עמודי סליקה.
לעומת זאת במסלול המלא ניתן להתחבר למגוון ספקי סליקה מלבד PAYME- אנו ממליצים עליהם כי החיבור מתבצע דרכנו וקיימת הנחה בחיבור: העלות לחיבור ל-PAYME למסלול המלא היא 159 ש"ח + מע"מ חד פעמי ולאחר מכן העלות לתחזוקת החיבור הינה 15 ש"ח כל חודש (מחיר שתקף לכל ספק סליקה שתבחר)
לגבי עלויות החיבור למסופי הסליקה השונים ויש לברר מולם.

נציין שהמסלול המלא מכיל בתוכו הרבה יותר אפשרויות ופיצ'רים מעניינים שיכולים לסייע לך (כגון ניהול מלאי, ניהול הוצאות, חיבור לשופיפיי, דוחות מתקדמים וכו')
לכן אם כבר קיים לך חשבון באקספרס אבל את רוצה להתחבר למסוף סליקה ולהקים עמודי סליקה אנו ממליצים בחום להעביר את החשבון שבמסלול האקספרס למסלול המלא.
כל המידע על המסלולים נמצא במחירון שלנו:
https://www.icount.co.il/pricing/
כמו כן,
לקוחות במסלול המלא יכולים לפתוח כמה חשבונות שרוצים, ולקשר ביניהם על ידי הגדרת פרטי תשלום זהים. ברגע שאנחנו רואים שהתשלום עבור כמה חשבונות הוא מאותו כרטיס אנחנו מאחדים את החיוב עליהם, וניתנת הנחה. 

הנה קישור להסבר המלא:
https://www.icount.co.il/help/misc/multiple-companies/

יש אפשרות לפתוח את החשבון הנוסף מתוך החשבון הקיים שלך, ואז אנחנו אוטומטית מעתיקים את פרטי התשלום מהחשבון הזה לחשבון החדש, וגם מייצרים לך שם משתמש וסיסמה זהים לזה שיש כאן כדי שיהיה לך מעבר נוח בין חשבונות. המעבר הנוח בין החשבונות מתבצע על ידי לחיצה על אייקון המשתמש משמאל למעלה, ואז על שם החברה אליה רוצים לעבור.
כדי לפתוח חשבון נוסף עם מעבר מהיר יש ללחוץ על אייקון המשתמש למעלה משמאל, ללחוץ על "פרטי החברה שלי" ואז בהגדרות החברה ללחוץ על הכפתור הכחול לפתיחת חברה נוספת.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות בנושאי סליקת כרטיסי אשראי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד