עמוד 1 מתוך 1

סליקת כרטיס אשראי דרך חשבונית מס קבלה

פורסם: א' ספטמבר 08, 2019 1:24 pm
על ידי ronentrozman
שלום אני סולק כרטיסי אשראי דרך מערכת הפקת החשבוניות מס קבלה
אבל אני לא מקבל מספר אישור על הסליקה שבוצעה במערכת
כלומר לא מופיע לי על החשבונית שנוצרה במערכת מספר אישור התשלום באשראי מה שמאוד מקשה עלי בבדיקה מול חברת creditguard לשייך את החשבונית שנוצרה במערכת האייקנוט למערכת הסליקה

צרפתי תמונה עם חצים אדומים שמראים שלא מופיע לי על גבי המסמך מספר אישור תשלום של חברת האשראי כמו כן גם לא 4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי

אודה לתשובה בנושא כי אין לי אייך לבצע בדיקות מול חברת האשראי

Re: סליקת כרטיס אשראי דרך חשבונית מס קבלה

פורסם: א' ספטמבר 08, 2019 2:02 pm
על ידי Dor - iCount
שלום רב ותודה על פנייתך,
ברצוני לעשות את זה מסודר, ומכיוון שאתה נמצאת במסלול המלא, אתה זכאי לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
לכן, כדי שנוכל לתת לך מענה ושנוכל לבדוק את כל הפרטים, נודה לך אם על כל שאלה טכנית אנא פתח אלינו קריאת תמיכה דרך תמיכה->קריאה חדשה.
בתוך הקריאה תצרף את צילום המסך שניסית לצרף להודעה הזאת.

חשוב לנו לציין:
הנוהל לפתיחת קריאה דרך מערכת הקריאות עובר מקצה שיפורים כל הזמן כדי לחסוך לכם זמן ולהעביר אתכם מיד לתשובות שקיימות ברובן במאגר המידע הגדול שלנו,
בו ניתן למצוא תשובות לרוב התהליכים המערכתיים ולכל האפשרויות בהן המערכת תומכת, במידה ובמידה לא מוצאים תשובות במאגר המידע, נשמח לסייע ע"י מתן מענה טכני בקריאת תמיכה.
מאגר המידע שלנו נמצא בכתובת https://www.icount.co.il/help/

במידה ויש צורך לפתוח אלינו קריאת תמיכה אז במהלך תהליך פתיחת הקריאה יש לעקוב אחר ההנחיות שיופיעו לך במסך, כך שבמידה ואין תוצאות לפי המלל שחיפשת, יש לנסות לשנות את המלל.
במידה והתבצעו מספר ניסיונות ללא תצוגה של תוצאות חיפוש ממאגר המידע תיפתח לך האפשרות לרשום את תיאור הבעיה עם מלל חופשי לשם פתיחת קריאה.
תודה

בברכה,
דור