שימוש ב BIT דרך PAYME

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

mariaursu100
משתמש חדש

שימוש ב BIT דרך PAYME

הודעהעל ידי mariaursu100 » ב' אוקטובר 26, 2020 11:40 am

שלום רב,
פתחתי את השירות של סליקה בעזרת BIT ב PAYME
רשום שהוא פעיל, איך לא הוסבר לי כיצד להשתשמ בו ואני לא רואה שום אפשרות לכך במערכת
אשמח שתחזרו אליי בנושא וובקשה על תשלחו אותי ל PAYME
אלא תטפלו בי אתם
אשמח לטיפול מהיר , תודה

עלות הקמה חד פעמית 25 ₪ + מע"מ
תוספת של 0.5% לעמלת הסליקה או 1.2 ₪ לעסקה למי שעובד עם סליקה ישירה מול ישראכרט / ויזה כאל
*פעיל*

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: שימוש ב BIT דרך PAYME

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' אוקטובר 26, 2020 12:21 pm

בוקר טוב,
האפשרות לתשלום ב-BIT נכון להיום קיימת רק למי שהקים את מסוף הסליקה של PAYME ומשתמש בעמודי סליקה.
ניהול עמודי סליקה קיים רק במסלול המלא ולא באקספרס כפי שהחשבון שלך נמצא.
מכיוון שהחשבון שלך נמצא במסלול אקספרס אין אפשרות לנהל עמודי סליקה ולכן לא אמורה להיות לך אפשרות לסמן את האפשרות של BIT בהגדרות סליקת אשראי.
ההגדרה הזאת כנראה לא הוסרה אך אנו אנו נסיר את האפשרות הזאת.

כאמור לקוחות במסלול מלא שמנהלים עמודי סליקה יכולים לאפשר תשלום ב-BIT.
מה שקורה בפועל זה שלאחר שהאפשרות של BIT תתאפשר דרך PAYME, בתוך עמוד הרכישה (עמוד הסליקה) תופיע אפשרות לאמצעי תשלום של BIT.
מה הכוונה?
בכל פעם שהלקוחות שלך משתמשים בעמודי סליקה ונכנסים לעמודי סליקה מתווספת אפשרות של אמצעי תשלום BIT (בנוסף לאמצעי תשלום אשראי).
אם רוצים לשלם ב-BIT, מסמנים את האפשרות BIT, יופיע QR קוד שאותו צריך לסרוק עם האפליקציה של BIT והכסף מגיע לארנק PAYME שלך כרגיל.

בברכה,
דור

mariaursu100
משתמש חדש

הודעהעל ידי mariaursu100 » ב' נובמבר 09, 2020 11:16 pm

אשמח להבין בבקשה מה העלויות לעבור למסלול המלא
והעמלות שיהיו במידה ואני יעשה זאת בשימוש ב BIT
אשמח להבין את העלויות ואם ארצה כיצד ניתן לעבור למסלול המלא

כמו כן אשמח שתוודעו שכרגע לא ירדה לי העמלת הקמה של ה שימוש ב BIT כי כאמור זה לא פעיל כרגע

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' נובמבר 10, 2020 10:47 am

אז ככה:
המחיר למסלול המלא מתחיל מעלות חודשית של 19 ש"ח+מע"מ והוא מסלול משתנה בהתאם לאופי השימוש שלך.

המחיר לא ישתנה ולא יעלה (כלומר ישאר על 19 ש"ח+מע"מ) כאשר מתקיימים 2 התנאים הבאים:
1. אם הופקו עד 10 מסמכים בלבד מכל סוג שהוא (סוגי המסמכים שבאפשרותך להפיק נמצאים בתוך לשונית 'הנהח"ש').
2. אם לא היה שימוש בכלל במערכת והחשבון נשאר פעיל- כלומר עצם זה שהחשבון פעיל (ולא סגור) ומוגדר בו אמצעי תשלום הוא מחוייב בתשלום של עלות מינימלית לשם תחזוקת החשבון וגיבוי כל המידע שקיים עליו. 

אבל ככל שפעילות החשבון עולה (בין אם מפיקים יותר מסמכים, משתמשים במודולים נוספים בתשלום, משתמשים בסליקת אשראי, חיבור לשופיפיי ועוד ועוד) המחיר החודשי עולה בהתאם.
כל המידע על המסלולים וההבדלים ביניהם נמצא במחירון שלנו:
https://www.icount.co.il/plans/

כמו כן, ניתן לבצע חישוב עלות חודשית מוערכת על פי אופי השימוש שלך באותו חודש ע"י לחיצה על כפתור 'מחשבון' שנמצא מתחת לכפתור 'הרשמה למסלול מלא'.

לאור האמור לעיל, במידה ותחליט כדי לעבור בין המסלול האקספרס למסלול המלא, להלן ההסבר:
יש להיכנס בתפריט ל: "מערכת->הגדרות->הנהח"ש"
שם, ללחוץ על "הגדרות הנהלת חשבונות".
ניתן לשנות שם את סוג החשבון.
לא לשכוח לשמור.

חשוב לנו לציין:
במעבר ממסלול אקספרס למסלול מלא - המערכת לא ממתינה ומאפשרת לעבור מייד, אך אין זיכויים על יתרת רישיון במסלול האקספרס.

כל המידע על העלויות של הסליקה ועל העמלות ש-PAYME גובים בעת הפעלת אמצעי תשלום ב-bit נמצא כאן:
https://www.icount.co.il/credit-card-processing/

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות בנושאי סליקת כרטיסי אשראי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים