איך אוכל לאפס סיסמא לאחד העובדים שלי

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

bela
משתמש חדש

איך אוכל לאפס סיסמא לאחד העובדים שלי

הודעהעל ידי bela » ב' יוני 01, 2020 7:53 am

יש לי עובדת שחזרה מחופשה ארוכה ושחכה את הסיסמא (ולי אין רישום של הסיסמא) האם אוכל לאפס לא סיסמא בדף העובדים במערכת מבלי לדעת את הסיסמא המקורית?
תודה רבה

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: איך אוכל לאפס סיסמא לאחד העובדים שלי

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' יוני 01, 2020 9:23 am

בוקר טוב :)
במסך ההתחברות למערכת בכתובת https://app.icount.co.il/login.php יש לבצע את תהליך שחזור הפרטים ואיפוס הסיסמא ע"י לחיצה על 'לחץ לתזכורת'.

לאחר לחיצה על 'לחץ לתזכורת' עליך להזין את מספר העסק (ח.פ / ת.ז / ע.מ) ולאחר מכן עליך להזין את כתובת המייל של המשתמש (עובד) שצריך לשחזר לו את הפרטים.

לבסוף יש ללחוץ על 'המשך' כדי להמשיך את התהליך.

במייל שנשלח אליך כתוב שם המשתמש, מזהה החברה והסיסמא הזמנית שקיבלת.
מומלץ בחום לרשום את הפרטים בצד כי ההודעה על פרטי ההתחברות לא תוצג שוב.
לאחר לחיצה על הלינק יש לבצע התחברות עם הפרטים שקיבלת ולאחר ההתחברות מומלץ לשנות את הסיסמא באופן מיידי.

כמו כן, במידה וברשותך מספר חשבונות תקבל מייל אחד שיכיל כמה מיילים פנימיים, כל מייל יתייחס לכל חשבון בנפרד ולכן יש לוודא שנכנסים למייל שמתייחס לחשבון הרלוונטי אליו רוצים להיכנס ואליו רוצים לשחזר את פרטי ההתחברות

כדי לשנות סיסמא יש ללחוץ על מערכת->הגדרות->החברה שלי->משתמשים->ללחוץ על אייקון המנעול בשורת המשתמש הרלוונטי-> בשדה הראשון להזין את הסיסמא הנוכחית שקיבלת-> ובשדות האחרונים להזין פעמיים את הסיסמא החדש ולסיום ללחוץ על 'שמור'.

חשוב לנו לציין- לעיתים המיילים מאיתנו מתקבלים בתיקיות הספאם, לכן יש לבצע מעקב לגבי המיילים שמתקבלים אצלך.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות בנושא punchio - שעון נוכחות באינטרנט”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד