הכנסות עתידיות משתנות בתזרים

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

kapalabati99
משתמש חדש

הכנסות עתידיות משתנות בתזרים

הודעהעל ידי kapalabati99 » ג' אוקטובר 27, 2020 1:38 pm

היי לכולם
רישום ההוצאות וההכנסות עובר בהצלחה (משתמש חדש) ומעודכנים בתזרים
גם האופציה להוצאות/הכנסות חודשיות קבועות עובדת טוב כשמדובר בפעולות חודשיות בסכומים קבועים מעכשיו ולנצח
ועכשיו לשאלה:
מינואר עד יוני 2021 אני אשלח תוצרת חקלאית לחול דרך חברת שיווק. אני יכול רק להעריך באומדן כמה אשלח בכל חודש, מה יהיה מחיר המכירה וכמה תשלם לי חברת השיווק בכל חודש. לא ניתן להוציא חשבוניות וקבלות מראש עבור מידע כזה אולם הוא קריטי להתנהלות בשנה הקרובה ואני חייב לייצג אותו בתזרים בצורה כלשהי
באקסל זה היה פשוט אבל עלינו ליגה ל ICOUNT. אז... מה עושים. ובבקשה אל תפנו אותי לרואת החשבון שלי כי אין לה פתרון.
אני צריך דרך להזין הכנסות משוערות עתידיות משתנות לפי חודשים (הכי טוב שבועות) בלי הוציא ניירת שצריך להגיש אחר כך.
לעזרתכם אודה .
עידן ברקן
ברקן במדבר בעמ

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: הכנסות עתידיות משתנות בתזרים

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' אוקטובר 27, 2020 2:08 pm

צהריים טובים עידן :)
ראשית, חשוב להבהיר שכל הדוחות שבמערכת מתייחסים לתנועות הנהח"ש שמקימים במערכת, כלומר מסמכי הנהח"ש שמופקים במערכת.

לגבי תזרים המזומנים- המידע שיוצג בתזרים המזומנים יתייחס לנתונים הבאים:
חשבוניות מס אוטומטיות עתידיות על סמך קבלות שהופקו על תשלומי אשראי או שיקים דחויים
הוראות קבע עתידיות
חישובי מע"מ
חשבוניות ריטיינר
הוצאות מתחדשות

כלומר, כל מה שהמערכת שלנו יודעת להציע כאוטומציה עתידית שתתבצע במערכת יוצג בתזרים המזומנים כנתונים עתידיים.

בכל אופן, מכיוון שאתה נמצא במסלול המלא, אתה זכאי לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
לכן, כדי שנוכל להבא לתת לך מענה אישי, נודה לך אם על כל שאלה טכנית אנא פתח אלינו קריאת תמיכה דרך תמיכה->קריאה חדשה.

חשוב לנו לציין:
הנוהל לפתיחת קריאה דרך מערכת הקריאות עובר מקצה שיפורים כל הזמן כדי לחסוך לכם זמן ולהעביר אתכם מיד לתשובות שקיימות ברובן במאגר המידע הגדול שלנו,
בו ניתן למצוא תשובות לרוב התהליכים המערכתיים ולכל האפשרויות בהן המערכת תומכת, במידה ובמידה לא מוצאים תשובות במאגר המידע, נשמח לסייע ע"י מתן מענה טכני בקריאת תמיכה.
מאגר המידע שלנו נמצא בכתובת https://www.icount.co.il/help/

במידה ויש צורך לפתוח אלינו קריאת תמיכה אז במהלך תהליך פתיחת הקריאה יש לעקוב אחר ההנחיות שיופיעו לך במסך, כך שבמידה ואין תוצאות לפי המלל שחיפשת, יש לנסות לשנות את המלל.
במידה והתבצעו מספר ניסיונות ללא תצוגה של תוצאות חיפוש ממאגר המידע (לאחר כ-3 לחיצות על כפתור החץ השחור) תיפתח לך האפשרות לרשום את תיאור הבעיה עם מלל חופשי לשם פתיחת קריאה.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות בנושא תזרים מזומנים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים