מעבר מעוסק פטור לעוסק מורשה

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount, doron

Nirlevi72
משתמש חדש

מעבר מעוסק פטור לעוסק מורשה

הודעהעל ידי Nirlevi72 » ב' דצמבר 02, 2019 12:56 pm

שלום רב
עברתי מעוסק פטור לעוסק מורשה
במערכת אני לא יכול להוציא חשבונית מס ( שתכלול גם מעמ )
רק קבלות ... כיצד מעדכנים / משדרגים ?

תודה

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: מעבר מעוסק פטור לעוסק מורשה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' דצמבר 02, 2019 2:00 pm

שלום רב ותודה על פנייתך,
כאשר עוברים מעוסק פטור לעוסק מורשה יש שתי אפשרויות:

1) לעדכן כאן במערכת הזו את הסטטוס. (מערכת->הגדרות->החברה שלי->פרטי החברה שלי). אם עושים את זה זה משנה את ספר תקבולים תשלומים ומפסיק להתייחס לקבלות בתור הכנסה. ספר תקבולים תשלומים לא יציג את הפעילות מתקופת העוסק הפטור, אבל כן תהיה גישה לקבלות האלה מתוך חיפוש המסמכים, והלקוחות ופרטי הלקוחות יישארו זהים.

2) להקים חשבון חדש לחלוטין ב iCount עבור פעילות העוסק המורשה, ולהשאיר את החשבון הזה של הפטור - לא פעיל.
במידה ורוצים להקים חשבון נוסף במסלול אקספרס יש לגשת למחירון:
https://www.icount.co.il/plans/
וללחוץ על 'הרשמה למסלול אקספרס'

בכל מקרה יש להתייעץ עם מנהל החשבונות במידה ובוחרים באפשרות הראשונה על מנת לראות שהוא מאשר אותה.
בהצלחה!

בברכה,
דור

Nirlevi72
משתמש חדש

הודעהעל ידי Nirlevi72 » ב' דצמבר 02, 2019 3:36 pm

תודה דור
בהנחה שאני פותח חשבון נוסף אקספרס עבור העוסק מורשה והופך את הפטור ל"לא פעיל" - האם אני אצטרך להמשיך לשלם עליו ?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' דצמבר 02, 2019 3:45 pm

כרגע אתה נמצא במסלול האקספרס.
העלות השנתית לרישיון למסלול האקספרס היא 119 ש"ח+מע"מ, עליו יש לשלם מחדש בתום הרישיון, זאת כדי שיהיה גישה אליו.
במידה ולא מבצעים תשלום על החשבון בתום תקופת הרישיון, הוא הופך להיות לא פעיל, וכדי לגשת למידע יש לבצע תשלום על כל הזמן בוא החשבון היה לא פעיל.

מה שאני יכול להציע לך זה להעביר את כל החשבונות שלך למסלול המלא ולאחר מכן לאחד את אמצעי התשלום בכל החשבונות ואז יש הנחה.
במסלול המלא ניתן לפתוח כמה חשבונות שרוצים, ולקשר ביניהם על ידי הגדרת פרטי תשלום זהים. ברגע שאנחנו רואים שהתשלום עבור כמה חשבונות הוא מאותו כרטיס אנחנו מאחדים את החיוב עליהם, וניתנת הנחה. 
להלן המידע וההסבר המלא:
https://www.icount.co.il/help/misc/multiple-companies/

במידה ותרצה לעבור למסלול המלא אז לפני המעבר למסלול המבוקש אנו ממליצים שוב לקרוא את המחירון שלנו כדי שתוכלו לבדוק את כדאיות המעבר והאפשרויות שכל מסלול מכיל בתוכו:
https://www.icount.co.il/plans/

במידה והחלטתם לעבור להלן ההסבר:
כדי לעבור בין מסלולים יש להיכנס בתפריט ל: "מערכת->הגדרות->הנהח"ש"
שם, ללחוץ על "הגדרות הנהלת חשבונות"
ניתן לשנות שם את סוג החשבון.
לא לשכוח לשמור.

חשוב לנו לציין:

במעבר ממסלול מלא למסלול אקספרס, המערכת תודיע לך שהבקשה התקבלה ורק לאחר סיום החודש הנוכחי וחיוב עבורו - המערכת תעביר אותך אוטומטית למסלול האקספרס.
במעבר ממסלול אקספרס חזרה למסלול מלא - המערכת לא ממתינה ומאפשרת לעבור מייד, אך אין זיכויים על יתרת רישיון במסלול האקספרס.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות מקצועיות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים