חשבונית רכש

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

rani@16o2.com
משתמש חדש
הודעות: 1
הצטרף: ג' ינואר 14, 2020 7:04 pm

חשבונית רכש

הודעהעל ידי rani@16o2.com » ג' ינואר 14, 2020 7:15 pm

שלום

קניתי סחורה וקיבלתי חשבונית רכש, איך להכניס אותה למערכת ?

תודה

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה
הודעות: 3336
הצטרף: ב' יולי 09, 2018 9:01 am

Re: חשבונית רכש

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' ינואר 15, 2020 10:35 am

שלום רב,
חשבונית רכש נקראת גם 'הזמנת רכש', ולכן ניתן לגשת להנהח"ש-> הזמנת רכש-> לבחור את הספק (אם אין, יש להקימו)-> לרשום את הפירוט, את הסכומים ולסיום להפיק את המסמך.

כמו כן, מכיוון שאתה נמצא במסלול המלא, אתה זכאי לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
לכן, כדי שנוכל לתת לך מענה ושנוכל לבדוק את כל הפרטים, נודה לך אם על כל שאלה טכנית אנא פתח אלינו להבא קריאת תמיכה דרך תמיכה->קריאה חדשה.

חשוב לנו לציין:
הנוהל לפתיחת קריאה דרך מערכת הקריאות עובר מקצה שיפורים כל הזמן כדי לחסוך לכם זמן ולהעביר אתכם מיד לתשובות שקיימות ברובן במאגר המידע הגדול שלנו,
בו ניתן למצוא תשובות לרוב התהליכים המערכתיים ולכל האפשרויות בהן המערכת תומכת, במידה ובמידה לא מוצאים תשובות במאגר המידע, נשמח לסייע ע"י מתן מענה טכני בקריאת תמיכה.
מאגר המידע שלנו נמצא בכתובת https://www.icount.co.il/help/

במידה ויש צורך לפתוח אלינו קריאת תמיכה אז במהלך תהליך פתיחת הקריאה יש לעקוב אחר ההנחיות שיופיעו לך במסך, כך שבמידה ואין תוצאות לפי המלל שחיפשת, יש לנסות לשנות את המלל.
במידה והתבצעו מספר ניסיונות ללא תצוגה של תוצאות חיפוש ממאגר המידע תיפתח לך האפשרות לרשום את תיאור הבעיה עם מלל חופשי לשם פתיחת קריאה.

בברכה,
דור


חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: RAMISIGAWI ו־ 12 אורחים