מנהל חשבונות באופן עצמאי

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount, doron

MGLine
משתמש חדש

מנהל חשבונות באופן עצמאי

הודעהעל ידי MGLine » ו' ינואר 02, 2015 10:49 am

רגע, אני רוצה להבין.
מערכת iCount לא עושה עבורי בעצם את העבודה? המערכת "מנהלת את החשבונות שלי" - לא?
אני אסביר, מה כוונתי: אני מעוניין להנפיק חשבוניות מס/חשבוניות מס-קבלה - קרי "הכנסה"
ולהזין את המערכת בהוצאות של העסק: שכירות משרד, דלק, חשמל, ציוד משרדי, ביטוחים וכדומה - קרי "הוצאה"
במועדים הנקובים (מול הרשויות), אני רוצה להפיק דו"ח מקדמות מס הכנסה ומע"מ
ובסוף שנה להגיש את כל החומר לרואה חשבון להפקדת דו"ח מאזן שנתי, קרי כל הנהלת החשבונות תבוצע עצמאית על ידי
הערה: אין לי ידע בהנה"ח
אודה על תגובתכם.

yoav
משתמש על

Re: מנהל חשבונות באופן עצמאי

הודעהעל ידי yoav » ו' ינואר 02, 2015 5:14 pm

שלום
תראה, זו שאלה מורכבת.

טכנית:
במסלול האקספרס שלנו אין לך אפשרות להזין הוצאות, אין דו"ח מע"מ ואין דו"ח מקדמות, אז לא.
במסלול הרגיל, אם אתה מזין את כל הנתונים שלך בצורה נכונה (גם הכנסות וגם הוצאות) המערכת מייצרת לך דוח מע"מ ומייצרת לך גם דוח מקדמות, אז כן, אתה יכול להתנהל ככה מול הרשויות.

בפועל ומנסיון עבודה מול אלפי לקוחות במשך מעל ל 8 שנים, אנחנו מרגישים מאוד לא נוח להגיד ללקוחות שלנו "כן, אתם יכולים לעבוד בלי מייצג, בלי מנהל חשבונות, בלי מישהו שמלווה אתכם בשוטף".
למה?
כי אנחנו רואים כמה טעויות, אי הבנות ולפעמים (מה לעשות) כמה שטויות אנשים עושים.
אנחנו, כמערכת אוטומטית, לא יכולים להגן עליך מפני כל הטעויות ולכן תמיד רצוי שעין מקצועית תעבור על הנתונים שלך מדי פעם ותראה שאין שם בעיות.

כמו כן, אם באיזשהו שלב אתה צריך להתנהל מול הרשויות (ביקורת, הצהרות, וכו) לא נראה לי שתרצה לעשות את זה בלי מייצג.
אז לצערי אין לנו תשובה מוחלטת. שלא כמו הרבה תוכנת / שירותים אחרים אנחנו לא חושבים שכל אחד יכול להתנהל באופן עצמאי. זה מאוד תלוי ביכולות שלך ובכמות הזמן שאתה יכול להקדיש לזה. לפעמים שווה להשקיע בזה כמה מאות שקלים בחודש ולפעמים יש כאלה שהעסק שלהם לא יכול לספוג את הכמה מאות שקלים האלה ולכן אין להם ברירה.
אתה תמיד יכול לנסות ולראות אם זה מתאים לך או לא.

בכל מקרה - שיהיה בהצלחה :)

חזור אל “שאלות מקצועיות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים