חיבור סליקה לאתר

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount, doron

itstrubalim.lia
משתמש חדש

חיבור סליקה לאתר

הודעהעל ידי itstrubalim.lia » ד' ינואר 16, 2019 2:41 pm

שלומות,
כרגע אנחנו על חשבון אקספרס והסליקה מתבצעת עצמאית עם פיימי
אנחנו בתהליך הקמת אתר (ווקומרס).
שניה לפני שאני רוכש פלגאין לפיימי(שלא דרככם), אני מבין שניתן להתממשק דרך פלאגין שלכם לסליקה של פיימי ועל הדרך אני מרוויח את תהליך הנפקת החשבונית באוטומט ?
אם אכן כך הוא הדבר, אשמח לסדר הפעולות שאצטרך לעבור - עד כה להבנתי:
* מעבר לחשבון פרמיום
* אתם מקימים לי דף סליקה בעלות של 160 ש"ח חד"פ ו 15 ש"ח חודשי
* אני רוכש ומתקין את התוסף שלכם בעלות של 350 ש"ח

ובא לציון גואל ?
האם פספסתי משהו ?
עוד שאלה, לאחר שפשפשתי קצת בהוראות התקנת התוסף אני מבין שאתם רוצים את שם הדומיין המלא, אמא-מה אני כרגע בסביבת פיתוח והדומיין הראשי עדיין לא מחובר (וגם לא יהיה עד שלא נסיים את תהליך הבדיקות מן הסתם). אני מניח ומקווה שיש פתרון לנושא ?
תודה מראש :)

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: חיבור סליקה לאתר

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' ינואר 16, 2019 3:21 pm

שלום רב ותודה על פנייתך,
יש פיתרון להכל :)
קודם כל עצם זה שאתם במסלול אקספרס לא תוכלו לבצע התממשקות לחנות ווקומרס שלכם מכיוון שהאפשרות הזאת תקפה רק ללקוחות במסלול מלא.
לכן כל עוד אתם במסלול אקספרס לא תוכלו להתחבר.
אנו ממליצים בחום לסיים את הפיתוח של חנות הווקומרס שתהיה פעילה עם דומיין תקין ופעיל ולאחר מכן לבצע את ההתחברות.
לגבי התוסף של ווקומרס- אנו ממליצים לרכוש את התוסף דרכנו ולא דרך PAYME כי ברגע שהתוסף נרכש דרך ספק אחר המערכת שלנו לא תדע על סליקות שהתרחשו באתר שלכם וזה יכול ליצור לכם בלאגן שלם.
כמו כן, אנו לא מקימים את דפי הסליקה- אנו יכולים לבצע את החיבור וההתממשקות בין WOOCOMERCE במקומכם (בעלות נוספת)
לכן, על מנת לעשות לכם סדר, מה שאתם צריכים לעשות כדי שתוכלו להגיע לחיבור החנות שלכם אלינו זה כך:

1. לעבור למסלול המלא- להלן המחירון: https://www.icount.co.il/pricing/ (יש לקרוא את כולו כדי לא להיות מופתעים)
2. מומלץ בחום לסיים את פיתוח החנות שלכם
3. להתחבר לספק סליקה- להלן המידע באתר https://www.icount.co.il/help/credit-ca ... providers/
4. לרכוש דרכנו את התוסף- להלן כל המידע באתר על החיבור ל- woocommerce:
https://www.icount.co.il/help/integration/woocommerce/

בברכה,
דור

itstrubalim.lia
משתמש חדש

הודעהעל ידי itstrubalim.lia » ד' ינואר 16, 2019 4:27 pm

היי דור,

תודה על התגובה המהירה.
לא ברורה לי תשובתך "אנו לא מקימים את דפי הסליקה..."
אם כך נראה לי שאני לא מבין עד תום מהו "דף סליקה" כמו שאני מבין את זה, דף סליקה הוא מחוץ לדומיין שלי ובו בעצם נמצא כל ממשק התשלום של הלקוח.
התוסף שלכם, מאפשר לאתר שלי לגשת לאותו דף סליקה דינמי, עם פרטי הרכישה הנוכחית ובהמשך, בגמר ביצוע התשלום - לחזור לאתר.
כך אני מבין את העניין. האם אני טועה ?

מהם אם כך דמי הרשמה להקמת מסוף סליקה בסך של 159 ? הציטוט המלא מתגובתך להודעה אחרת:
"על מנת להקים עמודי סליקה עלייך להיות במסלול המלא בלבד.
אם אתה רוצה אתה מוזמן לעבור למסלול המלא ואז העלות של דמי ההרשמה להקמת מסוף הסליקה PAYME יהיו 159 ₪ + מע”מ ולאחר מכן בכל חודש עלות חיבור האינטגרציה תהיה 15 ש"ח בחודש."

לגבי השלמת הפיתוח - ובכן הפיתוח מן הסתם יושלם כאשר תיהיה סליקה מחוברת ועובדת (בוא נניח לרגע שהאתר מוכן פרט לסליקה)
האם עלי להעביר את סביבת הפיתוח שלי לסביבת פרודקשן (סביבת הפיתוח שלי עובדת על כתובת שונה מכתובת הדומיין האמיתי) ורק אז להתקין את התוסף ?
או שאוכל להתקין את התוסף בסביבת הפיתוח ולאחר מכן להעביר את כל האתר כולל תוסף הסליקה לדומיין הראשי ?

ושוב, תודה מראש.
עמית

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' ינואר 16, 2019 4:48 pm

היי,
יש הבדל מהותי בין הקמת 'מסוף סליקה' להקמת 'עמוד סליקה'.
מסוף סליקה- זהו ספק הסליקה איתו תעבדו: PAYME או ספק סליקה אחר דרכם מועברים אלינו כל פרטי החיוב.
עמוד (דף) סליקה-> זהו עמוד שמוקם אצלנו במערכת בו מוגדרים המוצרים שלכם, המחירים וכל המידע שהלקוחות רוצים שיופיע, ניתן גם לעצב אותו ע"י CSS.
לאחר חיוב מוצלח של לקוח שלכם המסמך יופק אוטומטית דרכנו וישלח ללקוח במידה ותגדירו כך.

אם מתחברים למסוף הסליקה PAYME דרכנו אז העלות ללקוחות במסלול המלא היא רק 159 ש"ח + מע"מ חד פעמי לצורך ביצוע החיבור למסוף הסליקה,
לאחר מכן תחזוקת החיבור (אינטגרציה) החודשית היא 15 ש"ח כל חודש.
לגבי העלות לחיבור לספקי סליקה אחרים יש לבדוק מולם- אבל התשלום החודשי על סך 15 ש"ח תקף לכל ספק סליקה שתבחרו.

כעת לגבי החיבור ל-WOOCOMERCE, ניתן להוריד את התוסף ולחבר את החנות שלכם שנמצאת בסביבת פיתוח.
כאשר מבצעים את החיבור יש לרשום את כתובת האתר הנוכחית של סביבת הפיתוח (יש להזין את הכתובת הקיימת גם אם היא בסביבת הפיתוח- אין בעיה), רק תוודאו שלאחר שהיא תשתנה לדומיין האמיתי תצטרכו לעדכן אותנו כל מנת שנבצע פעולה מערכתית כדי לעדכן את נתוני האתר.

בברכה,
דור

itstrubalim.lia
משתמש חדש

הודעהעל ידי itstrubalim.lia » ד' ינואר 16, 2019 5:12 pm

הי דור,

נוצר לי פה סלט.

- שימוש בתוסף בסביבת הפיתוח - הבנתי.
- עלי להרשם למסלול המלא קודם לכל - גם הבנתי

לא הבנתי, האם כדי להשתמש בתוך האתר בסליקה של פיימי (כבר יש לי חשבון סליקה אצלם) וכדי שהחשבוניות יופקו אוטומטית, מעבר להתקנת התוסף *שלכם* ,
עלי ליצור גם מסוף סליקה ?

אני מבין שעמוד סליקה נוצר כתחליף אלקטרוני למי שאין בידו אתר.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' ינואר 17, 2019 10:20 am

שלום,
לגבי החלק של PAYME:
עלייך להירשם ולהגדיר בתוך המערכת שלנו את פרטי החשבון שלך הקיים שלך ב-PAYME.
כלומר עלייך לגשת למערכת->הגדרות->סליקת אשראי->ייפתח לך טופס רישום לסליקת אשראי ב-PAYME.
אם יש לך כבר חשבון אז במהלך ההרשמה תקבלי שגיאה שתעודת הזהות שלך כבר בשימוש.
לכן את תצטרכי לשלוח לנו את מספר תעודת הזהות שלך על מנת שניצור קשר עם PAYME שיפתחו לך את האפשרות להקים דרכנו את מסוף הסליקה.
מכיוון שמדובר בפורום ציבורי אנו לא יכולים שפרטים אישיים של לקוחות שלנו יופיעו בפורום לכן אני קודם ממליץ לך לעבור למסלול המלא, לפתוח אלינו קריאה למוקד, כך תקבלי מענה אישי, חסוי, מקצועי ומהיר יותר.
לאחר מכן נמשיך את כל התהליך

בברכה,
דור

itstrubalim.lia
משתמש חדש

הודעהעל ידי itstrubalim.lia » ה' ינואר 17, 2019 11:41 am

אוקי.

תודה על הסבלנות :)

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה