בעיה בעדכון סטטוס חשבונית עסקה לחשבונית מס

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount, doron

yoni
משתמש חדש

בעיה בעדכון סטטוס חשבונית עסקה לחשבונית מס

הודעהעל ידי yoni » ד' ינואר 30, 2019 3:42 pm

שלום,
יש לי חשבוניות עסקה מסוף שנת 2018 שלא עדכנתי בזמן כשאני מנסה להפוך אותם לחשבונית מס ולשייך אותם לתאריך העבר זה לא מאפשר לי. התאריך ממש קריטי הלקוחות דורשים ממני חשבונית על שנת 2018 והמערכת שלכם מאפשרת להפוך את החשבונית רק עם תאריך נוכחי השייך לשנת 2019. איך פותרים את זה?
תודה

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: בעיה בעדכון סטטוס חשבונית עסקה לחשבונית מס

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' ינואר 30, 2019 3:52 pm

שלום רב ותודה על פנייתך,
מה מספר חשבונית העסקה בבקשה?

בברכה,
דור

yoni
משתמש חדש

הודעהעל ידי yoni » ד' ינואר 30, 2019 4:28 pm

חשבונית XX
חשבונית X
חשבונית XX + XX
חשבונית XX+XX
חשבונית XX+XX+XX
חשבונית XX
חשבונית XXXXXX
חשבונית XXXXXX

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' ינואר 31, 2019 9:40 am

בוקר טוב,
בדקתי את העניין.
ההנחיה הברורה אומרת כך: על מנת להפיק מסמך כלשהו על תאריך עבר, כאשר כבר הופקו אותם סוגי מסמכים בין התאריך הרצוי להיום, ראשית עלייך לבטל את כל המסמכים מאותו סוג שהופקו בחודש הנוכחי, לאחר מכן להפיק את המסמך הרצוי על החודש הקודם ולבסוף להוציא מחדש את כל המסמכים שבוטלו.

כלומר, במקרה שלך אתה מעוניין להפיק מסמך על תאריך קודם (דצמבר 2018), סביר מאוד להניח שאם הפקת מסמכים לאחר תאריך היעד שכבר עבר תקבל הודעה שקיימים לך מסמכים עתידיים. לכן בהתאם להנחיה אתה תצטרך לבטל את כל המסמכים מאותו סוג שהופקו לאחר תאריך היעד, לאחר מכן להפיק את המסמך על התאריך הרלוונטי, ולבסוף "להחזיר" את כל המסמכים שביטלת ע"י הפקת המסמכים מחדש.

מבדיקה שעשיתי ראיתי שמתחילת השנה הנוכחית הפקת בסה"כ חשבונית מס אחת (חשבונית מספר 6) וקבלה אחת (קבלה מספר 352)- המצב הוא לא קריטי והוא עוד יחסית בסדר, לכן במידה ותרצה להפיק חשבונית מס לדוגמא על 31.12.18 עליך לבטל את חשבונית המס על החודש הנוכחי, להפיק על ה-31.12.18 ולאחר שסיימת את כל הפקות החשבוניות על אותו חודש תצטרך להחזיר למערכת את החשבונית שביטלת ולהפיק אחת חדשה.
כנ"ל גם לקבלה, במידה וצריך.

לחילופין, באפשרותך להפיק את המסמך עם התאריך של היום ולציין בהערות שהמסמך מתייחס לתאריך בו הוא היה צריך להיות מופק.

לכן בכל מקרה, אנו ממליצים להתייעץ עם מנהל החשבונות שלך כדי לבדוק מה הוא ממליץ מ-2 הדרכים שהצעתי.

בברכה,
דור

yoni
משתמש חדש

הודעהעל ידי yoni » ה' ינואר 31, 2019 10:15 am

היי דור,
לצערי אני לא מבין דבר. אני לא רוצה לעשות טעויות מדובר בנושא מאוד רגיש בכל הקשור למסמכים פתוחים או סגורים. מי יכול לתת לי מענה טלפוני כדי לתת לי לפחות הסבר על מסמך אחד כדי שאבצע את הפעולה עם שאר המסמכים. אני ממש ממש לא הבנתי לאן אני ניגש מה עלי ללחוץ ואיך עלי לבטל.
תודה

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' ינואר 31, 2019 10:23 am

כפי שמצויין באתר אין לנו מענה טלפוני.

אני מבין שהעניין רגיש מבחינתך, כל חשבונות העסקה שרשמת הם פתוחות ולא קישרת אליהם מסמכי תשלום.
אני רוצה להבין ממך, אתה צריך לקשר אליהם חשבוניות מס קבלה או רק חשבוניות מס?

בברכה,
דור

yoni
משתמש חדש

הודעהעל ידי yoni » ה' ינואר 31, 2019 10:58 am

חשבונית מס קבלה , אפשר בחשבונית אחת ל31.12 מצידי על הכל. אני מאוד מבין שאין מענה טלפוני אבל כשיש הגבלות טכנולוגיות מצידכם מאוד קשה להתנהל מול המערכת והלקוח שלי מחכה כבר מאתמול ואני די תקוע.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' ינואר 31, 2019 11:12 am

יוני אני מבין את הלחץ אבל אלו הנהלים- אין לנו תמיכה טלפונית בשום שלב:
אתה מוזמן לקרוא כאן- https://www.icount.co.il/real-support/

לעניינינו, תודה על העדכון, היה חשוב לנו לדעת מהו סוג המסמך אליו יקושר לחשבונות העסקה.
שים לב מה כתבתי בפירוט בתגובתי הקודמת:
ההנחיה הברורה אומרת כך: על מנת להפיק מסמך כלשהו על תאריך עבר, כאשר כבר הופקו אותם סוגי מסמכים בין התאריך הרצוי להיום, ראשית עלייך לבטל את כל המסמכים מאותו סוג שהופקו בחודש הנוכחי, לאחר מכן להפיק את המסמך הרצוי על החודש הקודם ולבסוף להוציא מחדש את כל המסמכים שבוטלו.

כלומר, במקרה שלך אתה מעוניין להפיק מסמך על תאריך קודם (דצמבר 2018), סביר מאוד להניח שאם הפקת מסמכים לאחר תאריך היעד שכבר עבר תקבל הודעה שקיימים לך מסמכים עתידיים. לכן בהתאם להנחיה אתה תצטרך לבטל את כל המסמכים מאותו סוג שהופקו לאחר תאריך היעד, לאחר מכן להפיק את המסמך על התאריך הרלוונטי, ולבסוף "להחזיר" את כל המסמכים שביטלת ע"י הפקת המסמכים מחדש.

אם תבצע חיפוש של חשבוניות מס קבלה על החודש הנוכחי (דרך חיפוש->מסמכי הנהח"ש-> תבחר בסוג המסמך חשבונית מס קבלה-> תזין בתאריכים מה-1.1.9 עד היום-> תלחץ על 'עוד+' ותסמן את האפשרות 'הצג ללא חלוקה לעמודים'-> בצע חיפוש) תראה שקיימים לך מתחילת החודש חשבוניות מס קבלה.
אם עליך לבצע הפקה של חשבוניות מס קבלה על תאריך 31.12.18 עליך לבטל את חשבוניות מס הקבלה שקיימות על החודש (על מנת לבטל יש לגשת לתוך המסמך במערכת-> ללחוץ על 'אפשרויות' ואז על 'בטל'- הפעולה תבצע הפקה של חשבונית מס קבלה במינוס וכך תבטל את הקודמת)

לאחר שיבוטלו כל חשבוניות מס הקבלה על החודש אתה תוכל להפיק חשבוניות מס קבלה על התאריך 31.12.18 על בסיס חשבונות העסקה.
כדי להפיק את חשבונית מס הקבלה עליך ללחוץ בסרגל למעלה על 'הנהח"ש'->חשבונית מס קבלה-> לבחור את הלקוח-> תקפוץ לך הודעה שאומרת "ללקוח שבחרת יש מסמכים פתוחים- האם המסמך החדש הזה מבוסס על אחד או יותר מהמסמכים האלה?-> לחץ על 'כן' ולאחר מכן תצטרך לבחור את חשבון העסקה שפתוח על הלקוח-> בעת יצירת המסמך אנא וודא שאתה משנה את התאריך למעלה.
לאחר שתפיק את כל חשבוניות מס הקבלה על התאריך 31.12.18 תצטרך להפיק שוב את חשבוניות מס הקבלה שביטלת על החודש הנוכחי כדי להחזיר את הנתונים שביטלת.

זהו התהליך.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות מקצועיות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד