מעבר מעוסק פטור למורשה במערכת

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount, doron

design.tovi
משתמש חדש

מעבר מעוסק פטור למורשה במערכת

הודעהעל ידי design.tovi » ד' אפריל 17, 2019 8:58 am

איך מתבצע המעבר מעוסק פטור למורשה במערכת?
האם כל הנתונים נשמרים?
מתי עלי לעשות את השינוי?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: מעבר מעוסק פטור למורשה במערכת

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' אפריל 17, 2019 9:43 am

שלום רב ותודה על פנייתך,
כאשר עוברים מעוסק פטור לעוסק מורשה יש שתי אפשרויות:

1) לעדכן כאן במערכת הזו את הסטטוס. (מערכת->הגדרות->החברה שלי->פרטי החברה שלי). אם עושים את זה זה משנה את הדוחות ומפסיק להתיחס לקבלות בתור הכנסה. דוח הכנסות לא יציג את הפעילות מתקופת העוסק הפטור, אבל כן תהיה גישה לקבלות האלה מתוך חיפוש המסמכים, והלקוחות ופרטי הלקוחות יישארו זהים.

2) להקים חשבון חדש לחלוטין ב iCount עבור פעילות העוסק המורשה, ולהשאיר את החשבון הזה של הפטור - לא פעיל. במידה ושני החשבונות משלמים לנו מאותו כרטיס לא יהיה חיוב כפול וככה דוחות של הפטור יהיו כאן והפעילות של המורשה תהיה בחשבון החדש. יש לשים לב שבחשבון החדש לא יהיו לקוחות ו/או הגדרות מכאן, כך שצריך לייצא ולייבא במידת הצורך.

בכל מקרה יש להתייעץ עם מנהל החשבונות במידה ובוחרים באפשרות הראשונה על מנת לראות שהוא מאשר אותה.

בהצלחה!

בברכה,
דור

design.tovi
משתמש חדש

הודעהעל ידי design.tovi » ב' יוני 03, 2019 8:43 am

תודה על התגובה
אבחר באפשרות לפתוח חשבון חדש שיהיה המורשה
אנא הסבירו לי איך אני עושה את היצוא של הנתונים של הלקוחות ושל ההגדרות של לעסק במערכת מהחשבון הפטור למורשה

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' יוני 03, 2019 9:23 am

שלום רב,
שים לב כי הנך נמצא במסלול האקספרס, ולכן כאשר תקים חשבון חדש אתה תשלם פעמיים 119 ש"ח+מע"מ (במידה ושניהם יהיו פתוחים):
בחשבון הראשון של העוסק הפטור.
בחשבון השני והחדש של העוק המורשה.
במידה והיית במסלול מלא היית יכול לפתוח את החשבון הנוסף, ולקשר בין 2 החשבונות על ידי הגדרת פרטי תשלום זהים. ברגע שאנחנו רואים שהתשלום עבור כמה חשבונות הוא מאותו כרטיס אנחנו מאחדים את החיוב עליהם, וניתנת הנחה. 

לכן, נכון לעכשיו, מכיוון שאתה במסלול אקספרס לדעתנו האפשרות להקים חשבון חדש היא פחות מומלצת כי אתה עלול לשלם כפול על 2 החשבונות ולכן אנו ממליצים לך לעבור למסלול המלא ולאחר מכן להקים את החשבון הנוסף.
בנוסף, לצערנו, במסלול האקספרס לא ניתן לייצא נתונים כגון לקוחות והגדרות.

במידה ותחליט למסלול המלא, לפני המעבר למסלול המבוקש אנו ממליצים שוב לקרוא את המחירון שלנו כדי שתוכלו לבדוק את כדאיות המעבר והאפשרויות שכל מסלול מכיל בתוכו:
https://www.icount.co.il/plans/

במידה והחלטתם לעבור להלן ההסבר:
כדי לעבור בין מסלולים יש להיכנס בתפריט ל: "מערכת->הגדרות->הנהח"ש"
שם, ללחוץ על "הגדרות הנהלת חשבונות"
ניתן לשנות שם את סוג החשבון.
לא לשכוח לשמור.

חשוב לנו לציין:

במעבר ממסלול מלא למסלול אקספרס, המערכת תודיע לך שהבקשה התקבלה ורק לאחר סיום החודש הנוכחי וחיוב עבורו - המערכת תעביר אותך אוטומטית למסלול האקספרס.
במעבר ממסלול אקספרס חזרה למסלול מלא - המערכת לא ממתינה ומאפשרת לעבור מייד, אך אין זיכויים על יתרת רישיון במסלול האקספרס.

בברכה,
דור

design.tovi
משתמש חדש

הודעהעל ידי design.tovi » ב' יוני 03, 2019 11:39 am

בסדר, אעבור למסלול המלא
ואז הסכום יהיה 19 שח בחודש בלבד ? (כתבת תהיה הנחה...לא לגמרי ברור לי)
במעבר מאקספרס למלא נשמרים כל הנתונים של הלקוחות וההגדרות?
האם יש אפשרות לבדוק 4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי שהשתמשתי בו בחשבון האקספרס? (יש לי פשוט כמה כרטיסים וכתבת שצריכה להיות התאמה)

האם בחשבון המלא יש גם תמיכה של נציג טלפוני?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' יוני 03, 2019 12:05 pm

שלום,
לגבי ההנחה שציינתי- במסלול המלא בלבד יש אפשרות לפתוח את החשבון הנוסף מתוך החשבון הקיים שלך, ואז אנחנו אוטומטית מעתיקים את פרטי התשלום מהחשבון הזה לחשבון החדש, וגם מייצרים לך שם משתמש וסיסמה זהים לזה שיש כאן כדי שיהיה לך מעבר נוח בין חשבונות. המעבר הנוח בין החשבונות מתבצע על ידי לחיצה על אייקון המשתמש משמאל למעלה, ואז על שם החברה אליה רוצים לעבור.
כדי לפתוח חשבון נוסף עם מעבר מהיר יש ללחוץ על אייקון המשתמש למעלה משמאל, ללחוץ על "פרטי החברה שלי" ואז בהגדרות החברה ללחוץ על הכפתור הכחול לפתיחת חברה נוספת.
להלן כל המידע:
https://www.icount.co.il/help/misc/multiple-companies/

כפי שכתוב באתר אנו לא מעניקים תמיכה טלפונית כלל.
לקוחות במסלול המלא זכאים לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.

כאשר עוברים ממסלול אקספרס למסלול מלא אין שינוי בלקוחות ובהגדרות של החשבון.
פשוט יהיו קיימות לך הרבה יותר אפשרויות שיפתחו לך כגון ניהול מלאי, הוצאות, סליקת אשראי ויצירת עמודי סליקה (במידה ורלוונטי)

לגבי 4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי שמעודכן אצלנו- מכיוון שלצערנו אנו לא יכולים לספק מידע כזה בפורום ציבורי אלא רק דרך פתיחת קריאת תמיכה, תמיד תוכל לבדוק את אמצעי התשלום שמוגדר אצלנו דרך מערכת-> הגדרות-> החברה שלי-> פרטי התשלום שלי.
ניתן גם לשנות את אמצעי התשלום במסך הזה.

בברכה,
דור

design.tovi
משתמש חדש

הודעהעל ידי design.tovi » ב' יוני 03, 2019 1:41 pm

אני מתנצלת דור אבל אני כבר ממש מבולבלת....
אנסה לעבור על השלבים ותגיד לי אם הבנתי נכון:
1. לעבור לחשבון מלא בעלות של 19 שח לחודש. עלי לדאוג שזה יהיה אותו אמצעי תשלום
2. לפתוח חשבון נוסף מלא עם הגדרה שונה של סטטוס עוסק מורשה ולמשוך את כל ההגדרות מהחשבון הפטור למורשה.
ואז? תחייבו אותי רק על חשבון אחד? כי למעשה אני בסך הכל רוצה לעשות מעבר מפטור למורשה, לא צריכה 2 חשבונות אין לי 2 חברות
חייבת להגיד שקשה לי להבין את התהליך

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' יוני 03, 2019 2:02 pm

אני אנסה לחדד שוב את העניין:
את נמצאת כיום במסלול אקספרס בעלות שנתית קבועה של 119 ש"ח+מע"מ ומוגדרת כ'עוסק פטור'.
ציינת שאת מתכוונת לעבוד לעוסק מורשה ולכן כפי שציינתי יש לך 2 אפשרויות:
1. לבצע את המעבר לעוסק מורשה על החשבון הנוכחי, וכך בעצם דוח תקבולים תשלומים מפסיק להתייחס לקבלות בתור הכנסה. דוח תקבולים תשלומים לא יציג את הפעילות מתקופת העוסק הפטור, אבל כן תהיה גישה לקבלות האלה מתוך חיפוש המסמכים, והלקוחות ופרטי הלקוחות יישארו זהים.

2. לפתוח חשבון נוסף לעוסק מורשה- ציינת שאת מעדיפה את האפשרות לפתוח חשבון נוסף.
כדי שיהיה לך קל יותר אנו ממליצים לך לעבור למסלול המלא (בעלות של החל מ-19 ש"ח+מע"מ) כי אז את יכולה לפתוח חשבון נוסף לעוסק המורשה, להשאיר את החשבון של העוסק פטור פעיל (מהסיבה שאולי תצטרכי לגשת לנתונים של העוסק פטור), להגדיר ב-2 החשבונות את אותו אמצעי תשלום וכך בעצם לא תשלמי על 2 חשבונות אלא שהחישוב הכולל יתבצע על חשבון אחד (כפי שכתוב בכתבה שצירפתי).
כמו כן, במסלול האקספרס לא ניתן לייצא נתונים ולהעביר מחשבון לחשבון.
רק במסלול המלא ניתן לייצא נתונים כגון לקוחות, מלאי, ספקים, סוגי הוצאות ולהגדיר אותם בחשבון החדש.

אם את מחליטה לא לעבור למסלול המלא ולהישאר במסלול האקספרס אנא קחי בחשבון שבמידה ותחליטי להקים חשבון נוסף לא ניתן לקבל הנחה על 2 חשבונות, כל חשבון ישלם בנפרד 119 ש"ח+מע"מ על עלות המסלול האקספרס.

מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי טוב יותר :)

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות מקצועיות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 4 אורחים