האם מספר החשבונית הראשונה ב iCount חייב להיות עוקב למספר החשבונית האחרונה מפנקס החשבוניות שלי?

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount, doron

eddie
משתמש חדש

האם מספר החשבונית הראשונה ב iCount חייב להיות עוקב למספר החשבונית האחרונה מפנקס החשבוניות שלי?

הודעהעל ידי eddie » ב' יולי 01, 2019 8:54 pm

אני עובד מפנקס חשבוניות מנייר, מספר החשבונית האחרונה שלי הינו X (נניח 300), האם החשבונית הראשונה ב iCount חייב להיות X+1 (כלומר 301), או שאני יכול להשתמש בכל מספר גבוה (נניח 2000, ברירת המחדל)?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: האם מספר החשבונית הראשונה ב iCount חייב להיות עוקב למספר החשבונית האחרונה מפנקס החשבוניות שלי?

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' יולי 02, 2019 8:58 am

שלום רב ותודה על פנייתך,
כאשר מקימים חשבון חדש אצלנו יש לבצע הגדרות ראשוניות של העסק, בין ההגדרות זה הגדרת ספרור המסמכים.
ספרור המסמכים חייב להיות מתואם להנחיות של רואה החשבון שלך, כדי שלא יהיו בעיות בספרים.
לכן, על כל שאלות של "מה אני צריך לעשות?" יש להיעזר ברואה החשבון שלך.

במידה והקמת את החשבון ובמידה ולא הופקו כלל מסמכים מאותו הסוג באפשרותך לבצע ספרור מחדש דרך מערכת->הגדרות-> הנהח"ש->ספרור מסמכים (כלומר לא ניתן לעדכן סוג מסמך ממנו כבר בוצעו הפקות).
במידה וכבר הופקו מסמכים, ניתן לעדכן ולבקש מאיתנו ואנו נבצע ספרור אבל רק למספר יותר גבוה מאשר מה שקיים כרגע במערכת וכמובן על פי מה שהוגדר על פי רואה החשבון שלך.

כמו כן, מכיוון שאתה נמצא במסלול המלא, אתה זכאי לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
לכן על כל שאלה טכנית נוספת תוכל לפתוח אלינו להבא תמיכה דרך תמיכה->קריאה חדשה ונשמח לסייע :)

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות מקצועיות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים