עמוד 1 מתוך 1

מחפש מומחה ל icount להגדרת המערכת בתשלום

פורסם: ג' ספטמבר 10, 2019 8:15 am
על ידי shlomomazor
שלום
אני מחפש מומחה icount שיגדיר את המערכת באופן שיתאים לעסק של מסחר אונליין שמתמש ב paypal etsy amazon וכו'

תודה

Re: מחפש מומחה ל icount להגדרת המערכת בתשלום

פורסם: ג' ספטמבר 10, 2019 9:08 am
על ידי Dor - iCount
שלום רב ותודה על פנייתך,
לצערנו אנו לא מוסמכים לבצע הגדרות לחשבון העסק שלך אצלנו, גם לא בתשלום.
כל הנתונים צריכים להיות מוגדרים על ידכם בלבד.
לאחר הגדרת העסק ניתן לבצע חיבור לסליקת אשראי וכן במידת הצורך, אם רלוונטי, ניתן לבצע חיבור לאתרי מסחר אינטרנטיים שעובדים בפלטפורמת שופיפיי, ווקומרס, WIX, וכן ניתן לבצע התממשקות ל-PAYPAL על מנת שיופקו אצלנו חשבוניות אוטומטית לאחר חיובים אצלכם.

כמו כן, מכיוון שאתה נמצא במסלול המלא, אתה זכאי לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
לכן, כדי שנוכל לתת לך מענה ושנוכל לבדוק את כל הפרטים, נודה לך אם על כל שאלה טכנית אנא פתח אלינו קריאת תמיכה דרך תמיכה->קריאה חדשה.

חשוב לנו לציין:
הנוהל לפתיחת קריאה דרך מערכת הקריאות עובר מקצה שיפורים כל הזמן כדי לחסוך לכם זמן ולהעביר אתכם מיד לתשובות שקיימות ברובן במאגר המידע הגדול שלנו,
בו ניתן למצוא תשובות לרוב התהליכים המערכתיים ולכל האפשרויות בהן המערכת תומכת, במידה ובמידה לא מוצאים תשובות במאגר המידע, נשמח לסייע ע"י מתן מענה טכני בקריאת תמיכה.
מאגר המידע שלנו נמצא בכתובת https://www.icount.co.il/help/

במידה ויש צורך לפתוח אלינו קריאת תמיכה אז במהלך תהליך פתיחת הקריאה יש לעקוב אחר ההנחיות שיופיעו לך במסך, כך שבמידה ואין תוצאות לפי המלל שחיפשת, יש לנסות לשנות את המלל.
במידה והתבצעו מספר ניסיונות ללא תצוגה של תוצאות חיפוש ממאגר המידע תיפתח לך האפשרות לרשום את תיאור הבעיה עם מלל חופשי לשם פתיחת קריאה.

בברכה,
דור