הזנת הוצאות אחרי דיווח המעמ

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount, doron

omrigropper
משתמש חדש

הזנת הוצאות אחרי דיווח המעמ

הודעהעל ידי omrigropper » ג' דצמבר 10, 2019 7:35 am

לפעמים אני מזין הוצאות לחודש מסויים אחרי שכבר דיווחתי את המעמ לאותו חודש.

משמעות הדבר היא שיש לי הוצאות מעמ שלא נלקחו בחשבון בדיווח המעמ ששילמתי ולכן מגיע לי החזר. האם המערכת יודעת לקחת את זה בחשבון אוטומטית בדיווח מעמ עתידי או שצריך "לדחוף" את זה ידנית? ואם ידנית, כיצד?

כמו כן, אני מניח שבכל מקרה ההוצאות הללו נלקחות בחשבון כהוצאות כל עוד זה קורה בתוך שנת המס, אבל מה קורה אם אני מדווח הוצאה בשנת המס העוקבת (למשל, אקבל חשבונית של 2019 בינואר 2020 ואזין אותה רטרו)- האם המערכת תיקח אותה בחשבון?

תודה
עמרי

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: הזנת הוצאות אחרי דיווח המעמ

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' דצמבר 10, 2019 9:53 am

שלום רב ותודה על פנייתך,
ברמת העיקרון אין מניעה לשייך את ההוצאה לדו"ח של חודש אחר.

כמו כן, מכיוון שאתה נמצא במסלול המלא, אתה זכאי לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
לכן, כדי שנוכל לתת לך מענה ושנוכל לבדוק את כל הפרטים, נודה לך אם על כל שאלה טכנית אנא פתח אלינו קריאת תמיכה דרך תמיכה->קריאה חדשה.

חשוב לנו לציין:
הנוהל לפתיחת קריאה דרך מערכת הקריאות עובר מקצה שיפורים כל הזמן כדי לחסוך לכם זמן ולהעביר אתכם מיד לתשובות שקיימות ברובן במאגר המידע הגדול שלנו,
בו ניתן למצוא תשובות לרוב התהליכים המערכתיים ולכל האפשרויות בהן המערכת תומכת, במידה ובמידה לא מוצאים תשובות במאגר המידע, נשמח לסייע ע"י מתן מענה טכני בקריאת תמיכה.
מאגר המידע שלנו נמצא בכתובת https://www.icount.co.il/help/

במידה ויש צורך לפתוח אלינו קריאת תמיכה אז במהלך תהליך פתיחת הקריאה יש לעקוב אחר ההנחיות שיופיעו לך במסך, כך שבמידה ואין תוצאות לפי המלל שחיפשת, יש לנסות לשנות את המלל.
במידה והתבצעו מספר ניסיונות ללא תצוגה של תוצאות חיפוש ממאגר המידע תיפתח לך האפשרות לרשום את תיאור הבעיה עם מלל חופשי לשם פתיחת קריאה.

בברכה,
דור

omrigropper
משתמש חדש

הודעהעל ידי omrigropper » ג' דצמבר 10, 2019 11:22 am

דור שלום,

ניסיתי לפתוח קריאה דרך באתר, אבל מסיבה כלשהי אין לי אפשרות כזו

האם יש לכם בעיה בפתיחת קריאות?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' דצמבר 10, 2019 11:37 am

הנוהל לפתיחת קריאה דרך מערכת הקריאות עובר מקצה שיפורים כל הזמן כדי לחסוך לכם זמן ולהעביר אתכם מיד לתשובות שקיימות ברובן במאגר המידע הגדול שלנו.
במאגר המידע ניתן למצוא תשובות לכל התהליכים המערכתיים ולכל האפשרויות בהן המערכת תומכת.

מאגר המידע שלנו נמצא בכתובת https://www.icount.co.il/help/
יש לעקוב אחר ההנחיות שיופיעו לך במהלך תהליך פתיחת הקריאה, כך שבמידה ואין תוצאות לפי המלל שחיפשת, יש לנסות לשנות את המלל.
במידה והתבצעו מספר ניסיונות ללא תצוגה של תוצאות חיפוש ממאגר המידע (לאחר כ-3 ניסיונות של לחיצה על כפתור החץ השחור) תיפתח לך האפשרות לרשום את תיאור הבעיה עם מלל חופשי לשם פתיחת קריאה.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות מקצועיות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים