הוצאת קבלה

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

eyalbergman1
משתמש חדש

הוצאת קבלה

הודעהעל ידי eyalbergman1 » ד' נובמבר 26, 2014 4:47 pm

היי,
אני חדש בעולם הזה..
1. אחרי שאני מוציא חשבונית מס אני צריך לשנות את הסטטוס מפתוחה לסגורה?
2. למה אני לא יכול להוציא קבלה אחרי שסגרתי את החשבונית מס?

תודה!

yoav
משתמש על

Re: הוצאת קבלה

הודעהעל ידי yoav » ד' נובמבר 26, 2014 4:54 pm

ב iCount יש דבר כזה שנקרא יתרה פנימית. זה לא קשור ליתרה החשבונאית של הלקוח שלך ואין לזה שום קשר לכרטסת. זו פשוט יתרה שמשקפת אם מבחינת iCount יצא כנגד המסמך הזה מסמך אחר שסוגר אותו.

למשל - הוצאת חשבונית מס על 100 ש"ח ולא קישרת אותה לשום מסמך בזמן ההוצאה? היא פתוחה. יש לה יתרה ע"ס 100 ש"ח.

אם אתה מוציא לאותו לקוח קבלה על 100 ש"ח ולא משייך את הקבלה לחשבונית הזו, מבחינת המערכת זו חשבונית פתוחה אפילו שהכרטסת של הלקוח התאפסה לחלוטין.
אם אתה מוציא לאותו לקוח קבלה על 100 ש"ח וכן משייך את הקבלה לחשבונית, המערכת מורידה מהיתרה בחשבונית את הסכום של הקבלה. אם הסכומים שווים ולא נשארת יתרה בחשבונית אז המערכת גם סוגרת את החשבונית סופית.

במקרה שלך -זה אומר שאם אתה מוציא קבלה אחרי חשבונית אתה לא צריך לסמן את החשבונית כסגורה אלא לשייך את הקבלה לחשבונית כשאתה מוציא את הקבלה, והקבלה כבר תסגור לך את החשבונית לבד.

אז לשאלותיך:
1) לא. היית מראש צריך להשאיר את החשבונית סגורה, לשייך לה את הקבלה בזמן יצירת הקבלה והיא הייתה נסגרת לבד.
2) אתה יכול, אבל בלי לשייך אותה לחשבונית. אם אתה רוצה לשייך אותה לחשבונית אתה צריך להיכנס לחשבונית דרך החיפוש, ללחוץ למעלה משמאל על "פתח מחדש" ואז תוכל לשייך לחשבונית הזו קבלה.

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 5 אורחים