עריכת חשבוניות ושאלה על עמלה

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

lior450
משתמש צעיר

עריכת חשבוניות ושאלה על עמלה

הודעהעל ידי lior450 » ב' פברואר 06, 2017 10:31 am

שלום
אני מוציא כעת לראשונה חשבוניות דרך המערכת ונתקל בכמה בעיות.

קודם כל, האם אין שום דרך למחוק חשבוניות שכבר הוצאתי? נגיד שהוצאתי חשבונית אבל לאחר מכן גיליתי שעשיתי טעות, אז הוצאת חשבונית חליפית לאותו לקוח. למה אני לא יכול למחוק את החשבונית הקודמת מהמערכת, כמו שאני יכול למשל למחוק הוצאות? כי התוצאה היא שיש לי עכשיו בהנהח"ש כמה חשבוניות שאינן מייצגות את המציאות.

בנוסף, אני מוציא חשבוניות לאותם שניים, שלושה לקוחות. האם יש אפשרות כלשהי לשמור פרטים במערכת מלבד שם הלקוח כדי שלא אצטרך לרשום את סוג השירותים ואת כתובת הלקוח בכל פעם מחדש?

מלבד כל זה, רציתי לשאול לגבי רישום עמלות בנק כהוצאה. מה אני רושם בסוג המסמך? נראה ששום דבר שם לא מתאים (אין לי מושג מה זה "רשימון"...)

תודה!

iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: עריכת חשבוניות ושאלה על עמלה

הודעהעל ידי iCount » ב' פברואר 06, 2017 10:20 pm

שלום
1) זה לא חוקי למחוק מסמך חשבונאי רשמי ולכן אנחנו לא מאפשרים את זה. מנהל החשבונות שלך יוכל להסביר לך יותר. אתה יכול לבטל ולהוציא מחדש.
2) במסלול המלא יש ניהול פריטים, מחירון ומלאי
3) לסוג המסמך במקרה כזה אין משמעות. אתה יכול לבחור חשבונית מס ולשים את מספר האסמכתא של פעולת העמלה בשדה מספר החשבונית.

lior450
משתמש צעיר

הודעהעל ידי lior450 » ג' פברואר 07, 2017 1:28 am

תודה על התשובה.

אבל זה בדיוק מה שאני לא מבין... אתה כותב "אתה יכול לבטל ולהוציא מחדש". זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות. אבל איך? אני רואה שאני יכול לסמן חשבוניות, אבל אין אפשרות מחיקה, יש רק "סגור מסמכים מסומנים", וזה לא עושה כלום.
זו הפעם הראשונה שאני עושה זאת, לא רק מוציא חשבוניות אלא עושה זאת דרך האינטרנט, אז אך טבעי שאעשה פה ושם טעויות ואצטרך למחוק ולהתחיל מחדש.

lior450
משתמש צעיר

הודעהעל ידי lior450 » ג' פברואר 07, 2017 9:52 am

חשבונית מס/קבלה.

lior450
משתמש צעיר

הודעהעל ידי lior450 » ג' פברואר 07, 2017 10:20 pm

מתגובתך הבנתי שאכן צריכה להיות אפשרות ביטול וסוף סוף מצאתי אותה מתחבאת בפינה השמאלית למעלה. אני מבין עכשיו איך זה עובד, החשבוניות המבוטלות נשארות במאגר אבל רשומות כמבוטלות, וזה בסדר, העיקר שיירשם שהן מבוטלות ושהסכומים שלהן לא ייכללו בחישוב הרווחים.

הזכרת את המסלול המלא (שאמור לאפשר לי לשמור פרטי לקוחות במקום להכניס אותם כל פעם מחדש). אם אני ב-45 ימי הניסיון, זה אומר שאני במסלול האקספרס?

lior450
משתמש צעיר

הודעהעל ידי lior450 » ש' פברואר 11, 2017 10:54 am

iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי iCount » א' פברואר 12, 2017 12:28 am

מתוך חיפוש לקוחות אתה יכול למצוא את הלקוח שאתה רוצה לערוך ולהיכנס אליו על ידי לחיצה על השורה שלו מהחיפוש.
שים לב שעמוד חיפוש לקוחות אכן מציג טופס חיפוש, אבל אם לא תזין כלום בטופס ופשוט תלחץ על חיפוש, אתה תגיע לרשימת כל הלקוחות.

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים