העלאת נתוני לקוחות בקובץ אקסל

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

hamaslul.cyclin
משתמש חדש

העלאת נתוני לקוחות בקובץ אקסל

הודעהעל ידי hamaslul.cyclin » ד' אוקטובר 03, 2018 3:46 pm

הי ,
אני רוצה להעלות את רשימת הלקוחות לקובץ אקסל כולל רשימת מיילים , איך ניתן לבצע ?

hamaslul.cyclin
משתמש חדש

Re: העלאת נתוני לקוחות בקובץ אקסל

הודעהעל ידי hamaslul.cyclin » ד' אוקטובר 03, 2018 9:39 pm

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' אוקטובר 04, 2018 8:33 am

רינת שלום,
על מנת להעלות נתוני לקוחות מקובץ אקסל מה שעלייך לעשות לגשת ל'חדש'->'לקוח'->'יבוא מקובץ' ולבחור את קובץ האקסל להעלאה.
צירפתי צילום מסך

בברכה,
דור
קבצים מצורפים
יבוא לקוחות מקובץ אקסל.jpg
(14.5 KiB) עדיין לא הורד

hamaslul.cyclin
משתמש חדש

הודעהעל ידי hamaslul.cyclin » ה' אוקטובר 04, 2018 12:04 pm

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' אוקטובר 04, 2018 12:15 pm

רינת אני לא מצליח לאתר אותך במערכת על פי המייל איתו נרשמת לפורום, אני רוצה לדעת אם הנך נמצאת במסלול אקספרס או במסלול מלא.
המטרה שלי להבין באיזה מסלול את נמצאת היא מכיוון שלקוח שנמצא במסלול אקספרס יכול רק לייבא לקוחות מאקסל ולא לייצא לקוחות,
לקוח במסלול מלא יכול גם לייבא לקוחות מאקסל וגם לייצא לקוחות לאקסל, בגלל זה חשוב לי הפרט הזה.

אשמח לעדכונך,
בברכה,
דור

vavamo
משתמש צעיר

הודעהעל ידי vavamo » ב' יוני 22, 2020 3:02 pm

שלום אני במסלול מלא וברצוני ליבא קובץ אקסל של רשימת הלקוחות שלי בעיקר טלפון ושם לקוח איך אני מיבוא למחשב?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' יוני 23, 2020 8:30 am

בוקר טוב,
כדי לייבא קובץ לקוחות לחשבונך יש להשתמש בפורמט אקסל שלנו בלבד- לא ניתן לייבא איזה קובץ אקסל שרוצים ואיזה עמודות נוספות שרוצים, כמו כן, לא לשנות מלל של כותרות בעמודות בקובץ האקסל שבפורמט של iCount.

לכן, כדי לבצע את התהליך: 
1. יש לייצא את קובץ רשימת הלקוחות מהחשבון דרך חיפוש->לקוחות->יצא לאקסל ולשמור אותו במחשב.
2. על גבי הקובץ עצמו לבנות את רשימת הלקוחות על פי העמודות הקיימות- חשוב מאוד לא לבצע שינויים בעמודות או להוסיף עמודות דינאמיות, דבר זה עלול לפגוע בהעלאת הקובץ.
3. לייבא חזרה את רשימת הלקוחות מהאקסל לחשבון- יש להתחבר לחשבון ואז לגשת ל"חדש"->לקוח->יבא מקובץ->לבחור באקסל ולאשר העלאה.

בכל אופן, מכיוון שאתה נמצא במסלול המלא, אתה זכאי לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
לכן, כדי שנוכל לתת לך מענה ושנוכל לבדוק את כל הפרטים, נודה לך אם על כל שאלה טכנית אנא פתח אלינו להבא קריאת תמיכה דרך תמיכה->קריאה חדשה.

חשוב לנו לציין:
הנוהל לפתיחת קריאה דרך מערכת הקריאות עובר מקצה שיפורים כל הזמן כדי לחסוך לכם זמן ולהעביר אתכם מיד לתשובות שקיימות ברובן במאגר המידע הגדול שלנו,
בו ניתן למצוא תשובות לרוב התהליכים המערכתיים ולכל האפשרויות בהן המערכת תומכת, במידה ובמידה לא מוצאים תשובות במאגר המידע, נשמח לסייע ע"י מתן מענה טכני בקריאת תמיכה.
מאגר המידע שלנו נמצא בכתובת https://www.icount.co.il/help/

במידה ויש צורך לפתוח אלינו קריאת תמיכה אז במהלך תהליך פתיחת הקריאה יש לעקוב אחר ההנחיות שיופיעו לך במסך, כך שבמידה ואין תוצאות לפי המלל שחיפשת, יש לנסות לשנות את המלל.
במידה והתבצעו מספר ניסיונות ללא תצוגה של תוצאות חיפוש ממאגר המידע (לאחר כ-3 לחיצות על כפתור החץ השחור) תיפתח לך האפשרות לרשום את תיאור הבעיה עם מלל חופשי לשם פתיחת קריאה.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים