יש מספר מופעים של אותה חברה, וזה לא רצוי. מה לעשות?

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

mlev
משתמש צעיר

יש מספר מופעים של אותה חברה, וזה לא רצוי. מה לעשות?

הודעהעל ידי mlev » ד' נובמבר 28, 2018 9:47 am

לצרכי בדיקה,
יצרנו חברה, "שחר חשבון הדגמה", שתחתיה חברה "בדיקה נורית".
שאלות:
1. אני חדש קצת לכן איני מבין לשם מה 2 שמות?
2. האם לכל שם יש משמעות שונה ?
3. בתמונות החיפוש, ניתן לראות שלכולן אותו "ח.פ." כך שאני מבין שכולן אותה חברה (האם זה מדויק)?
4. אך יש מספר נוסף בצד שמאל שהוא שונה - מה המשמעות?
5. ומה שמפריע - יש כמה וכמה חברות "בדיקה נורית" - מה קורה פה? נראה לי שזו אינה "כוונת המשורר" ושקרה כאן איזה בלבול?
6. מה שעוד יותר מפריע -
שחיפוש מסמכים בכל אחת מהחברות - חברת "שחר חשבון הדגמה", וכן כל אחת מהחברות "בדיקה נורית" -
נותן מסמכים שונים (מסמכים המופיעים באחת מהן אינם מופיעים באחרות)
7. אם הכוונה שתחת "שחר חשבון הדגמה" יש מספר תת-חברות [איני יודע אם זה נכון], אז הייתי מצפה שחיפוש ב "שחר חשבון הדגמה" ייתן את כול המסמכים מכל תת החברות.
8. כיום, כשאני יוצר מסמכים, הם בדרך כלל יופיעו רק ב "בדיקה נורית" שהמספר משמאל הוא 202066 ...
אודה אם תאירו את עיני ואם תפתרו לי את הבעיות הן בהבנה והן באפשרות החיפוש, שכרגע היא מסובכת מדי

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: יש מספר מופעים של אותה חברה, וזה לא רצוי. מה לעשות?

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' נובמבר 28, 2018 9:54 am

בוקר טוב,
על מנת שאוכל לסייע אני צריך להעלות את הפרטים שלך במערכת ומכיוון שנרשמת עם כתובת מייל אחרת לצערי אני לא מצליח לאתר אותך ולראות את הפרטים.
מהי כתובת האימייל איתה נרשמת למערכת שלנו?
אודה לעדכונך, לאחר מכן אוכל לענות על שאלותייך :)
תודה

בברכה,
דור

mlev
משתמש צעיר

הודעהעל ידי mlev » ה' נובמבר 29, 2018 9:30 am

שלום דור,

1. כתובת האימייל בה נרשמתי - mlev.mail@gmail.com. האם זה מה שאתה צריך?

2. אני מתכנת בחברת פולסים, ומנסה לעשות סדר בתוכנה הפונה אל ה API שלכם, שהשתמשה עד עתה בגרסה הישנה, ועדכנתי אותה מול הגרסה החדשה שלכם, V3.

מלבד תמיהתי בפנייתי המקורית - איך טבלות תוצאות החיפוש שונות לגבי אותו שם חברה בדיוק (ובייחוד לאור הבנתי, שאיני יודע אם היא נכונה, ש "שחר חשבון הדגמה" היא "חברת האב" לכל החברות הנקראות בשם זהה - "בדיקה נורית"),

עיינתי בתיעוד שלכם על פקודת doc/creat ורשום שם -
client-id: Client lookup order: client_id, custom_client_id, vat_id, email, client_name. If client does not exist, new client is created, and then at least client_name is mandatory
אני מבין שפרמטרים אלו באחריותנו לספק,
אך איני מבין מה נחשב אצלכם "ספציפי" יותר?
לפי הבנתי, יכולים להיות כמה גופים אדמיניסטרטיביים תחת אותו ח.פ. כאשר הם נבדלים לפי מייל, וגוף בעל מייל מסוים, יכול להחליף שם ולהישאר אותו גוף.
לפעמים יכול הגוף לבקש להחליף מייל, כאשר זה עדיין אותו גוף, אז מה יציין לכם שזה עדיין אותו גוף ? האם client_id או custom_client_id

הבעיה העיקרית שלי - קיימים כמה גופים אדמיניסטרטיביים תחת אותו ח.פ. , וכל גוף כזה רוצה חשבונית לפי השם שלו, ואחרי כן, עוד מבקש לפעמים להחליף שם מספר פעמים, וכל זה מסבך את חיפוש המסמכים אצלכם, היות שב "חיפוש" \ "מסמכי הנהלת חשבונות" , טבלת התוצאות תהיה אך ורק לפי שם חברה, ואין אפשרות להציג טבלת תוצאות משותפת לפי ח.פ. או מייל.

בבקשה גם הסבר לי את משמעות כל אחד מפרמטרי הזיהוי ומה מקומו בהירארכיה (מה יותר ספציפי, מה "מכיל" את מה ש "תחתיו")
client_id - ?
custom_client_id - ?
vat_id - ח.פ. - בדרך כלל ה ח.פ. אינו מוחלף ע"י הלקוח, אז לשם מה משמשים 2 הפרמטרים הקודמים?
email - אם לקוח מודיע לי שהחליף גם מייל וגם שם חברה (אך ה ח.פ. ללא שינוי), איך אראה בטבלת תוצאות החיפוש את החשבוניות החדשות עם הישנות?
client_name - אם לקוח מודיע לי שלהבא אשלח חשבוניות לפי שם חדש (יתר הפרמטרים ללא שינוי),
איך אראה טבלת תוצאות החיפוש את החשבוניות לפי 2 השמות?
המטרות שלי -
(0) - בתמונות שסיפקתי רואים שהדרופדאון המוצג אצלכם כשאני מתקתק שם חברה, מציג לכל חברה שני מספרים. הימני - ברור לי שזה ה "ח.פ.". מהו השמאלי? האם הוא תצוגה של אחד הפרמטרים שציינתי למעלה שאני מספק לצורך זיהוי ה client שלי? או מספר פנימי שלכם שאינו נגיש לי?
(1) - כאשר על אותו ח.פ. (vat_id) אני מתבקש להחליף שם בחשבונית, אך אני רוצה שבחיפושים אצלכם תיכנסנה לטבלת תוצאות החיפוש, החשבוניות משני השמות, איך עלי להתנהל לשם כך?
(2) - כאשר על אותו ח.פ. (vat_id) אני מתבקש לייצר חשבוניות שונות, כל אחת על שם אחר, לדוגמא חברה-א, חברה-ב, חברה-ג,
(2.1) - איך אוכל להציג בחיפוש הן לפי שם חברה (שטבלת תוצאות חיפוש תתאים לחברה יחידה מתוך ה 3) והן לפי ח.פ. (שטבלת תוצאות החיפוש תכיל לכל 3 החברות)
(2.2) - אותו מקרה כמו (2.1), רק שבהמשך מבקשים להחליף שמות. "חברה-א" תיקרא מעתה "חברה-ת-א". "חברה-ג" תיקרא מעתה "חברה-ת-ג".
ואני רוצה שבחיפושים אצלכם תיכנסנה לטבלת תוצאות החיפוש, לפי בחירתי, או הכל בכל מכל כל, או "חברה-א" בלבד, או צירוף של "חברה-א" עם "חברה-תא" היות ששתיהן הן למעשה אותו גוף אדמיניסטרטיבי.

iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי iCount » ה' נובמבר 29, 2018 11:03 am

mlev כתב:שלום דור,

1. כתובת האימייל בה נרשמתי - mlev.mail@gmail.com.. האם זה מה שאתה צריך?

2. אני מתכנת בחברת פולסים, ומנסה לעשות סדר בתוכנה הפונה אל ה API שלכם, שהשתמשה עד עתה בגרסה הישנה, ועדכנתי אותה מול הגרסה החדשה שלכם, V3.

מלבד תמיהתי בפנייתי המקורית - איך טבלות תוצאות החיפוש שונות לגבי אותו שם חברה בדיוק (ובייחוד לאור הבנתי, שאיני יודע אם היא נכונה, ש "שחר חשבון הדגמה" היא "חברת האב" לכל החברות הנקראות בשם זהה - "בדיקה נורית"),

עיינתי בתיעוד שלכם על פקודת doc/creat ורשום שם -
client-id: Client lookup order: client_id, custom_client_id, vat_id, email, client_name. If client does not exist, new client is created, and then at least client_name is mandatory
אני מבין שפרמטרים אלו באחריותנו לספק,
אך איני מבין מה נחשב אצלכם "ספציפי" יותר?
לפי הבנתי, יכולים להיות כמה גופים אדמיניסטרטיביים תחת אותו ח.פ. כאשר הם נבדלים לפי מייל, וגוף בעל מייל מסוים, יכול להחליף שם ולהישאר אותו גוף.
לפעמים יכול הגוף לבקש להחליף מייל, כאשר זה עדיין אותו גוף, אז מה יציין לכם שזה עדיין אותו גוף ? האם client_id או custom_client_id

הבעיה העיקרית שלי - קיימים כמה גופים אדמיניסטרטיביים תחת אותו ח.פ. , וכל גוף כזה רוצה חשבונית לפי השם שלו, ואחרי כן, עוד מבקש לפעמים להחליף שם מספר פעמים, וכל זה מסבך את חיפוש המסמכים אצלכם, היות שב "חיפוש" \ "מסמכי הנהלת חשבונות" , טבלת התוצאות תהיה אך ורק לפי שם חברה, ואין אפשרות להציג טבלת תוצאות משותפת לפי ח.פ. או מייל.

בבקשה גם הסבר לי את משמעות כל אחד מפרמטרי הזיהוי ומה מקומו בהירארכיה (מה יותר ספציפי, מה "מכיל" את מה ש "תחתיו")
client_id - ?
custom_client_id - ?
vat_id - ח.פ. - בדרך כלל ה ח.פ. אינו מוחלף ע"י הלקוח, אז לשם מה משמשים 2 הפרמטרים הקודמים?
email - אם לקוח מודיע לי שהחליף גם מייל וגם שם חברה (אך ה ח.פ. ללא שינוי), איך אראה בטבלת תוצאות החיפוש את החשבוניות החדשות עם הישנות?
client_name - אם לקוח מודיע לי שלהבא אשלח חשבוניות לפי שם חדש (יתר הפרמטרים ללא שינוי),
איך אראה טבלת תוצאות החיפוש את החשבוניות לפי 2 השמות?
המטרות שלי -
(0) - בתמונות שסיפקתי רואים שהדרופדאון המוצג אצלכם כשאני מתקתק שם חברה, מציג לכל חברה שני מספרים. הימני - ברור לי שזה ה "ח.פ.". מהו השמאלי? האם הוא תצוגה של אחד הפרמטרים שציינתי למעלה שאני מספק לצורך זיהוי ה client שלי? או מספר פנימי שלכם שאינו נגיש לי?
(1) - כאשר על אותו ח.פ. (vat_id) אני מתבקש להחליף שם בחשבונית, אך אני רוצה שבחיפושים אצלכם תיכנסנה לטבלת תוצאות החיפוש, החשבוניות משני השמות, איך עלי להתנהל לשם כך?
(2) - כאשר על אותו ח.פ. (vat_id) אני מתבקש לייצר חשבוניות שונות, כל אחת על שם אחר, לדוגמא חברה-א, חברה-ב, חברה-ג,
(2.1) - איך אוכל להציג בחיפוש הן לפי שם חברה (שטבלת תוצאות חיפוש תתאים לחברה יחידה מתוך ה 3) והן לפי ח.פ. (שטבלת תוצאות החיפוש תכיל לכל 3 החברות)
(2.2) - אותו מקרה כמו (2.1), רק שבהמשך מבקשים להחליף שמות. "חברה-א" תיקרא מעתה "חברה-ת-א". "חברה-ג" תיקרא מעתה "חברה-ת-ג".
ואני רוצה שבחיפושים אצלכם תיכנסנה לטבלת תוצאות החיפוש, לפי בחירתי, או הכל בכל מכל כל, או "חברה-א" בלבד, או צירוף של "חברה-א" עם "חברה-תא" היות ששתיהן הן למעשה אותו גוף אדמיניסטרטיבי.

בשאלות מורכבות כאלה אני ממליץ לך לפתוח קריאת תמיכה מתוך המערכת שלך. ככה אנחנו רואים מי אתה, מוצאים לוגים של פניות API שלך ויכולים לענות מהר יותר ומדוייק יותר. אז בבקשה, פתח קריאת תמיכה מתוך המערכת שלך ונתקדם שם.
תודה!

mlev
משתמש צעיר

הודעהעל ידי mlev » ה' נובמבר 29, 2018 1:25 pm

תודה דור. פתחתי קריאה.
בכל אופן, אם תוכל לענות מה תפקידם של פרמטרי הזיהוי השונים של ה flient, זה יעזור.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' נובמבר 29, 2018 1:28 pm

תודה, ראינו את קריאתך,
אנו מעבירים את הקריאה לטיפול.

בברכה,
דור

mlev
משתמש צעיר

הודעהעל ידי mlev » ד' דצמבר 05, 2018 9:27 am

פתחתי קריאה לפני מספר ימים וטרם חזרו אלי כלל.
אני מרגיש הזנחה...
הטלפון שלי 054-7718425
אודה אם תתייחסו.
מה רציתי סך הכל - לדעת אם אתם מספקים אפשרות לחפש במסמכים בקלות כאשר זה אותו גוף, ללא תלות אם שינה את שמו או את המייל וכדומה. אם אכן אין אפשרות כזו, אנא הוסיפו אותה, ובכל מקרה, אודה אם תשוחחו אתי כדי להבהיר את צרכיי, שאני מניח שהם "לגיטימיים" ואינם חורגים מציפיה של משתמש רגיל.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' דצמבר 05, 2018 9:48 am

בוקר טוב,
אין צורך שתרגיש מוזנח כי אנו לא הזנחנו אותך, קיבלת מענה ע"י אחד התומכים שלנו כבר בתאריך 29.11.8 עם שאלה אלייך אך לא הגבת ולכן היא נסגרה אוטומטית לאחר 3 ימים.
אנא כנס בבקשה לקריאה 96675 והגב בבקשה בתוך הקריאה לשם המשך טיפול עם התומך, תוכל לעדכן ולהוסיף שאלות ותקבל על כך מענה.

תודה.

בברכה,

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 2 אורחים