באג שהמערכת לא קולטת הוספת חשבון בנק

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

icountuser
משתמש חדש

באג שהמערכת לא קולטת הוספת חשבון בנק

הודעהעל ידי icountuser » ב' ינואר 14, 2019 12:38 pm

שלום חברים

אני משתמש כבר זמן מה במערכת ... אתמול פתחתי יוזר חדש עבור פעילות עסקית אחרת וביוזר הזה רציתי להגדיר חשבון בנק

יש באג במערכת .. כשאני נכנס להוספת חשבון בנק ואז רושם את כל הנתוניםולוחץ "הסף" אני או ש מוקפץ לדף "פרטי החשבון שלי" ויש הודעה " נא למלא את כל השדות" ... או שבפעמים אחרות אני מקבל הודעת אישור שאומרת "החשבון נוסף בהצלחה"

אבל כשאני בא להוציא קבלה ולסמן שהיא התקבלה בהעברה בנקאית המערכת טוענת שלא הוגדר חשבון בנק

ואז אני הולך ל"הגדרות" - חשבונות בנק ומגלה שלמרות שהיה אישור להוספת חשבון הבנק אין שם שום חשבון בנק

אשמח לעצה מה לעשות כי כבר לא יודע איך לפתור את זה :)

בתודה מראש

נתי

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: באג שהמערכת לא קולטת הוספת חשבון בנק

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' ינואר 14, 2019 1:00 pm

היי נתי,
ההמלצה שלנו היא להוסיף את חשבון הבנק בדרך הרגילה ולא דרך האפשרות של העברה בנקאית.
עלייך לגשת למערכת->הגדרות->הנהח"ש-> לשונית 'חשבונות בנק' ולהוסיף את פרטי חשבון הבנק דרך האפשרות הזאת.
בהצלחה!

בברכה,
דור

icountuser
משתמש חדש

הודעהעל ידי icountuser » ב' ינואר 14, 2019 1:16 pm

הי

תודה על התשובה!

זה בדיוק מה שאני עושה וזה לא עובד!

אני מנסה להוסיף חשבון דרך מערכת->הגדרות->הנהח"ש-> לשונית 'חשבונות בנק' ואז להוסיף את פרטי חשבון הבנק

אבל מה שקורה זה:

אני מוקפץ לדף "פרטי החשבון שלי" ויש הודעה " נא למלא את כל השדות" כאשר הכוונה היא לכל השדות בדף "פרטי החשבון שלי"

אני רוצה לציין שיש שדות שם כמו כתובת שלא מילאתי אבל המערכת לא דורשת למלא את כל השדות האלו כאשר אתה מילאתי את הפרטים בדף "פרטי החשבון שלי" וגם המערכת רשמה לי אז שפעולת מילוי "פרטי החשבון שלי" הסתיימה בהצלחה כאשר מילאתי רק השדות שהמערכת הכריחה אותי למלא כדי לקבל אישור על סיום הפעולה

icountuser
משתמש חדש

הודעהעל ידי icountuser » ב' ינואר 14, 2019 1:42 pm

אני רוצה לציין שאני מנהל לחבר את הפעילות העסקית שלו ביוזר אחר במערכת אז יש לי אופציה להשוות גם דרך החשבון שלו אם הכל תקין

נכנסתי דרך היוזר שלו לחשבון שלו .. הוספתי שם חשבון בנק בקלות ואחרי זה גם מחקתי אותו כי זה היה רק ניסוי

כמו שאמרתי ביוזר שלי האישי החדש המערכת לפעמים לא נותנת לי לסיים את פעולת הוספת החשבון ... היה פעם או פעמיים שהמערכת כן נתנה אישור שהחשבון הוסף אבל לא הופיע בדף את פרטי החשבון שהוסף כלומר המערכת לא ממש קלטה את הוספת חשבון הבנק למרות שהופיע אישור על ביצוע הפעולה

לפעמים במקום לקבל אישור על הוספת החשבון המערכת מקפיצה אותי משום מה לדף של "פרטי החברה שלי" כאילו חסר שם איזה שדה שלא מולא

אבל הסתכלי ביוזר של החבר שלי וכל הפרטים שהוא מילא גם אני מילאתי ואצלו אפשר בקלות להוסיף חשבון בנק

הדבר היחיד ששונה בדף של "פרטי החברה שלי" ביזור החדש שלי הוא שאני מוגדר בסוג העסק "שותפות" והוא מוגדר "עוסק פטור" ... אבל לא נראה לי שצריכה להיות בעיה להוסיף חשבון בנק לעסק שהוא שותפות

icountuser
משתמש חדש

הודעהעל ידי icountuser » ב' ינואר 14, 2019 2:18 pm

הי .. תודה על התמיכה!

לא עדיין לא מאפשר להוסיף חשבון

כאשר אני לוחץ על כפתור "הסף" בסיום הזנת פרטי הבנק המערכת חושבת 2 שניות ואז הדף של הוספת חשבון בנק נעלם ומופיע במקומו הדף של "פרטי החברה שלי" ואז מופיע למעלה הודעה ל 2 שניות ונעלמת .. ההודעה היא

"יש לספק מידע עבור כל אחד מהשדות"

אבל כמו שציינתי מקודם .. הזנתי את השדות שהמערכת מחייבת

iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי iCount » ב' ינואר 14, 2019 2:34 pm

הוספתי בחשבון שלך בנק גנרי (123123123) בהצלחה.
אתה רואה אותו?
אם לא - אנא כתוב לי מה מזהה החברה שלך.

icountuser
משתמש חדש

הודעהעל ידי icountuser » ב' ינואר 14, 2019 2:52 pm

כן אני רואה אותו ... והצלחתי עכשיו גם להוסיף את החשבון שלי

כנראה שסידרת שם משהו?

בכל מקרה תודה רבה לך תומך יקר ששמו לא ידוע בישראל :)

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 3 אורחים