2 שאלות

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

shimig92
משתמש חדש

2 שאלות

הודעהעל ידי shimig92 » ד' יוני 05, 2019 6:18 pm

שלום,
1. אני במסלול אקספרס, איך אני יכול לעבור למסלול המלא? אני כבר מספר חודשים במסלול אקספרס, האם המעבר יהיה כרוך בתשלומים נוספים?
2.האם במסלול אקספרס ניתן להכניס טמפלט אישי של החשבונית שלי? במידה ולא, במסלול המלא האופציה אפשרית?

תודה רבה לעונים ויום טוב

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: 2 שאלות

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' יוני 06, 2019 8:33 am

שלום רב ותודה על פנייתך,
1. כדי לעבור בין מסלולים יש להיכנס בתפריט ל: "מערכת->הגדרות->הנהח"ש"
שם, ללחוץ על "הגדרות הנהלת חשבונות"
ניתן לשנות שם את סוג החשבון.
לא לשכוח לשמור.

חשוב לציין:

במעבר ממסלול מלא למסלול אקספרס, המערכת תודיע לך שהבקשה התקבלה ורק לאחר סיום החודש הנוכחי וחיוב עבורו - המערכת תעביר אותך אוטומטית למסלול האקספרס.
במעבר ממסלול אקספרס חזרה למסלול מלא - המערכת לא ממתינה ומאפשרת לעבור מייד, אך אין זיכויים על יתרת רישיון במסלול האקספרס.

2. לצערנו גם במסלול אקספרס וגם במסלול מלא לא ניתן לייבא תבניות של מסמכים.
יש לנו מספר תבניות מעוצבות של מסמכים.
ניתן לראות אותם דרך מערכת-> הגדרות-> עיצוב & טקסטים-> לשונית 'עיצוב'-> לבחור תבנית-> ניתן ללחוץ על 'תצוגה מקדימה' כדי לראות אותה.
לאחר שבחרת תבנית יש לשמור.

בברכה,
דור

shimig92
משתמש חדש

הודעהעל ידי shimig92 » ה' יוני 06, 2019 10:19 am

תודה רבה על המענה דור, האם במעבר ממסלול אקספרס למסלול מלא ישנם חיובים נוספים?
ברגע שאני מבצע את המעבר אני מחוייב עבור המסלול המלא לשנה החל מאותו רגע שאני מבצע את השינוי?
מעבר לתמיכה הטכנית שהיא מהירה יותר ישנם ייתרונות נוספים למסלול המלא על פני מסלול האקספרס?
מה המחיר של המסלול המלא?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' יוני 06, 2019 10:42 am

היי,
כפי שציינתי בתגובתי הקודמת- במעבר ממסלול אקספרס למסלול מלא - המערכת לא ממתינה ומאפשרת לעבור מייד, אך אין זיכויים על יתרת רישיון במסלול האקספרס.
כלומר מכיוון שהמסלול האקספרס הוא בעלות קבועה של 119 ש"ח+מע"מ, אין זיכוי על יתרת הרישיון.
מעבר לזה אין עלויות נוספות.

לשאלתך "ברגע שאני מבצע את המעבר אני מחוייב עבור המסלול המלא לשנה החל מאותו רגע שאני מבצע את השינוי?"- התשובה היא שהמסלול המלא הוא בעלות חודשית משתנה. המחיר למסלול המלא מתחיל מעלות של 19 ש"ח+מע"מ.

מדובר במחיר שלא משתנה ולא עולה כאשר מתקיימים 2 התנאים הבאים:
1. אם הופקו עד 10 מסמכים בלבד.
2. אם לא היה שימוש בכלל במערכת והחשבון נשאר פעיל- כלומר עצם זה שהחשבון פעיל (ולא סגור) הוא מחוייב בתשלום של עלות מינימלית לשם תחזוקת החשבון והמידע עליו. 
ככל שפעילות החשבון עולה (בין אם מפיקים יותר מסמכים, משתמשים במודולים נוספים בתשלום, משתמשים בסליקת אשראי, חיבור לשופיפיי ועוד ועוד) המחיר החודשי עולה בהתאם.
כל המידע מופיע במחירון שלנו:

https://www.icount.co.il/plans/

כמו כן, להלן מחשבון העלויות שלנו- בו אתם יכולים לבצע חישוב לעלות החודשית המוערכת על פי פרמטרים שונים בהתאם לאופי השימוש שלך: 
https://www.icount.co.il/price-calculator/ 

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים