חשבון עסקה עם לינק לתשלום באשראי

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

mytmax
משתמש צעיר

חשבון עסקה עם לינק לתשלום באשראי

הודעהעל ידי mytmax » ד' יולי 03, 2019 6:28 pm

היי

רציתי לדעת האם יש דרך לבטל את הקישור שנוצר לתשלום באמצעות כרטיס אשראי במידה ולקוח החליט שאינו רוצה את השירות והוצאתי לו חשבונית עסקה?

הרי חשבונית עסקה ניתן לסגור בכל עת או להמיר לחשבונית מס קבלה.
כאשר אני מייצר חשבון עסקה אני מייצר אותו עם קישור לתשלום באשראי לפעמים קורה שלקוח לא עמד בזמן התשלום או לחילופין ביטל ואני לא רוצה שיווצר מצב כי ישלם אחרי שביטל ...

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: חשבון עסקה עם לינק לתשלום באשראי

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' יולי 04, 2019 8:46 am

בוקר טוב ותודה על פנייתך,
אם הכוונה שלך לתהליך שאתה מפרט שבעת הפקת חשבון העסקה סימנת 'אפשר תשלום באשראי' (כלומר, תשלום עצמי ללקוח) ולאחר שהפקת את חשבון העסקה שלחת לו את חשבון העסקה ואתה רוצה לבטל את האפשרות שהוא יוכל לשלם (מסיבה כזאת או אחרת) אז לצערנו לא ניתן לבטל את זה, כי כבר שלחת לו את הקישור לתשלום וזה נתון להחלטתו אם הוא כן רוצה את השירות או לא.

בברכה,
דור

mytmax
משתמש צעיר

הודעהעל ידי mytmax » א' יולי 07, 2019 7:37 pm

היי דור תודה על תשובתך

הבעיה היא לא בהחלטתו של הלקוח.

אם מדובר בלקוח שנשלח אליו חשבון עסקה שבהתבסס על זה המערכת תוציא בעתיד חשבונית מס קבלה אבל הלקוח החליט שלא מעוניין להתקדם איתי ולקבל את השירות אני נכנסתי לאותו חשבון עסקה וסגרתי אותו - האמנם הלינק ממשך להיות פעיל - עליכם ליצור פעולת ביטול ללינק בעת סגירת החשבון עסקה וזאת כי מבחינתי העסקה ביני לבין הלקוח בוטלה ומכאן אם החליט ביום מן הימים להכנס ולבצע תשלום לי זה יוצר בעיה.

הרי שאם הייתי יוצר את אותו הלינק דרך פיימי ואחר כך הייתי נכנס לבטלו הייתי יכול זה פשוט השלמת כל התהליך ב API שיצרתם מולם שבעת ביטול גם הקישור מבוטל בדיוק שלא ניתן לבצע תשלום חוזר על אותו הלינק - המערכת יודעת לבדוק זאת

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' יולי 08, 2019 11:50 am

אין כאן שום בעיה, מכיוון שאתה שלחת ללקוח הספציפי את הקישור לתשלום עצמי, לא מדובר פה על קישור לכל הלקוחות שלך או לדוגמא עמוד סליקה שכל מי שרוצה יכול לבצע רכישה.
מדובר פה בסה"כ על קישור בודד שאתה שולח ללקוח בודד ואם הלקוח החליט שהוא לא רוצה לשלם אז הוא לא ישלם, ואם העסקה בוטלה מבחינתך אז אתה יכול אפילו להגיד לו שלא ישלם.

כמו כן אתה יכול לבצע ביטול וסגירה לחשבון עסקה.

על פי ההגדרה של רואי החשבון, כדי לבטל חשבון עסקה יש לבצע 2 פעולות:

1. להפיק חשבון עסקה במינוס- דרך הנהח"ש-> חשבון עסקה. ניתן להזין את הכמות במינוס וכך הסכום ישתנה אוטומטית למינוס. 

2. לסגור את חשבון העסקה הראשי- מתוך חשבון העסקה יש ללחוץ על 'אפשרויות'-> 'סגור'.

לכל שאלה/הנחיה נוספת ניתן לפנות למנהל החשבונות. 

בברכה,
דור

mytmax
משתמש צעיר

הודעהעל ידי mytmax » ד' יולי 10, 2019 12:58 pm

דור תודה על תגובתך אך אין קשר לשאלתי לרואה החשבון אלא לנושא טכני שמצופה ותספקו לו מענה

גם בעת ביטול/סגירת החשבון עסקה הלינק נשאר פעיל ואיננו רוצים בכך מדוע אתם לא לוקחים את זה צעד קדימה ובמקום לתת תשובה אטומה פשוט תעבירו לפיתוח שלכם לצורך ביצוע סגירת הקישור.

לא מבין למה לתת תשובה כזו במקום לעשות צעד נוסף עבור הלקוחות.
לפעמים התשובות שלכם מרגישות כמזלזלות כאילו שאתם החברה היחידה להנפקת חשבוניות - קצת שינוי בגישה לא יזיק.

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: MSN [Bot] ו־ 5 אורחים