העברת מסמכים לרואה חשבון בקובץ PDF

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

samaya
משתמש חדש

העברת מסמכים לרואה חשבון בקובץ PDF

הודעהעל ידי samaya » א' יולי 07, 2019 10:40 am

שלום
אני רוצה להעביר את כל המסמכים לרואה חשבון שלי והוא צריך אותם ב PDF
הוא עובד עם תוכנה שאין ברשימת ייצוא אצלכם
איך אני מעביר אליו את כל המסמכים ולא אחד אחד...
תודה

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: העברת מסמכים לרואה חשבון בקובץ PDF

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' יולי 07, 2019 11:01 am

שלום רב ותודה על פנייתך,
ניתן לייצא לרואה החשבון קובץ אקסל של ריכוז תנועות- ניתן להגדיר במערכת שכל חודש או חודשיים (תלוי בבחירה שלכם) ב-2 לחודש ישלח דו"ח ריכוז תנועות באקסל של כל ההכנסות וההוצאות שלך מאותה תקופת זמן.

כדי להפעיל את ההגדרה הזאת עליך לגשת למערכת-> הגדרות->אוטומציה-> ללחוץ על לשונית 'שליחה אוטומטית למנהל החשבונות'-> ללחוץ על 'הפעל'.
תיפתח אפשרות לבחור מתי ישלח הדוח (כל חודש או כל חודשיים), לאחר מכן לרשום את כתובת המייל אליה ישלח הדו"ח, ניתן גם לרשום כתובת מייל נוספת בהעתק.

כדי להפיק ידנית את דו"ח ריכוז תנועות ניתן לגשת לדוחות-> ריכוז תנועות-> לבחור את טווח התאריכים, לבחור את סוגי המסמכים וללחוץ על 'שמור ישירות לאקסל'.

לחלופין ניתן לייצא את קבצי ה-PDF של המסמכים שהופקו דרך חיפוש מסמכי הנהח"ש-> לבחור בטווח התאריכים 'הכול'-> לבחור את סוגי המסמכים-> ללחוץ על 'עוד+' ולסמן את האפשרות 'הצג ללא חלוקה לעמודים'-> ללחוץ על 'בצע חיפוש-> וללחוץ על 'שלח למייל'-> להזין את כתובת המייל של רואה החשבון ולסיום ללחוץ על 'לשלוח'.

כמו כן, מכיוון שאתה נמצא במסלול המלא, אתה זכאי לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
לכן על כל שאלה טכנית נוספת תוכל לפתוח אלינו להבא תמיכה דרך תמיכה->קריאה חדשה ונשמח לסייע :)

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים