ביטול חשבונית זיכוי

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: ביטול חשבונית זיכוי

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' יולי 08, 2019 1:01 pm

כפי שכתוב באתר אנו לא מעניקים תמיכה טלפונית.
מה גם שאם רואה החשבון שלך ייעץ לך שהמערכת שלנו לא מספיק טובה ושתחזור להפיק מסמכים בצורה ידנית- גם זה בסדר, אנחנו לא מכריחים אף אחד להשתמש במערכת.

אין פה שום באג במערכת- ציינת שאתה לא מצליח להפיק חשבונית מס על חודש ינואר והנחיתי אותך בדיוק מה לעשות.
בשביל להפיק מסמך על תאריך עבר יש לבטל את כל המסמכים מאותו סוג ושהופקו לאחר התאריך הרצוי, ואז תוכל לבצע את ההפקה על תאריך העבר, ולאחר מכן תצטרך להפיק שוב את המסמכים שבוטלו- כך צריך לבצע במערכת.

כרגע, כמו שזה נראה, לאחר ביצוע של ביטול חשבוניות המס העתידיות שהופקו לאחר ינואר 2019, אתה יכול להפיק חשבונית מס על ינואר 2019.
במידה ואתה צריך להפיק סוג מסמך אחר על ינואר אנא ציין מהו ועל איזה תאריך, ואנו נבדוק מה קורה אצלך בחשבון.

davidshayan
משתמש חדש

הודעהעל ידי davidshayan » ג' יולי 09, 2019 9:30 pm

אבל המערכת לא נותנת לי לבטל חשבונית מס וזיכויים.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' יולי 10, 2019 9:19 am

בוקר טוב,
אני לא מבין למה אתה מציין שהמערכת לא נותנת לך לבטל מסמכים.
אני אסביר שוב:
אם אתה נכנס לחשבונית מס ולוחץ על אפשרויות-> 'בטל' זה ייצור לך אוטומטית חשבונית זיכוי על התאריך של היום הנוכחי ויבצע קישור ביניהם, ויסמן את חשבונית המס כ'מבוטלת'.
מה שאתה עשית זה הפקת בצורה נפרדת חשבונית זיכוי על חשבוניות מס בתאריך עבר, ומכיוון שביצעת את זה בצורה ידנית דרך הנהח"ש-> חשבונית זיכוי לא בוצע קישור בין חשבוניות המס לחשבוניות הזיכוי ולכן חשבוניות המס לא סומנו כמבוטלות.

מה שאני עשיתי זה פעולה טכנית כדי שחשבוניות המס יסומנו כמבוטלות ולאחר מכן תוכל לבצע את הפקת חשבוניות המס על תאריך העבר, במקרה הזה ינואר.
נתתי לך את האפשרות להפיק חשבונית מס על ינואר, אבל לאחר מכן תצטרך להפיק שוב את חשבוניות המס שבוטלו.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים