מע"מ לא מופיע בקבלה של חשבונית עם מט"ח דולר

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

tamargotmail
משתמש חדש

Re: מע"מ לא מופיע בקבלה של חשבונית עם מט"ח דולר

הודעהעל ידי tamargotmail » ב' אוגוסט 05, 2019 12:57 pm

אתם כתבתם לי בעצמכם שיש לי חשבון אקספרס אז למה לא לעזור לי??

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: מע"מ לא מופיע בקבלה של חשבונית עם מט"ח דולר

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' אוגוסט 05, 2019 1:28 pm

תמר,
אך אחד לא אמר שאני לא אעזור לך, צר לי שככה את חושבת.
קודם כל כתוב באתר שאנחנו לא מעניקים כלל תמיכה טלפונית- אלו נהלי התמיכה שלנו, את מוזמנת לקרוא כאן:
https://www.icount.co.il/real-support/
שנית, אני בהחלט לא מבין על מה הכעס? אני מציע לך אפשרות לחסוך כסף ע"י איחוד אמצעי התשלום בין 2 החשבונות ואז לא תשלמי כפול ואני עוד מציע לך אפשרות לקבל מענה יותר מהיר, יותר אישי ויותר חסוי מהפורום הציבורי.
לקוחות במסלול אקספרס מקבלים מענה דרך הפורום בלבד.
לקוחות במסלול מלא מקבלים מענה מהיר ואישי יותר.
אנחנו לא מכריחים אותך, אבל זוהי אופציה שאנחנו נותנים לך- את מוזמנת לקחת את ההצעה הזאת, וגם אם תסרבי, אין בעיה.

אני לא מבין היכן את רואה בעיה, הרי ציינתי בפנייך כבר כמה פעמים שחשבונית מס 2014 היא כבר עם המע"מ בפנים- והסכום השיקלי שלה הוא 8,307 ש"ח, ואם תעשי מתוך חשבונית המס 'אפשרויות'-> הסב לקבלה'-> תוכלי לראות שהסכום בקבלה הוא כולל המע"מ.
בקבלה אין מע"מ אבל הסכום שיוצג הוא כולל מע"מ כי הוא נלקח ומועתק מהסכום בחשבונית המס, כך שלא יכול להיות שהקבלה מחסירה את המע"מ, הדבר היחידי שגורם פה לחוסר תאימות בסכומים זה הפרשי השערים שהשתנו בעקבות הפקת המסמכים בטווחי הזמנים השונים בין חשבונית המס לקבלה, ובעת ההסבה מחשבונית המס לקבלה צריך לעדכן בקבלה גם את שער המטבע, גם את סוג המטבע וגם את הסכומים.

אלו ההנחיות שצריך לבצע מבחינה טכנית במערכת, מעבר לזה אם יש משהו לא מובן את מוזמנת לקבל הסברים אצל מנהל החשבונות שלך שינחה אותך מה לעשות.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים