הוצאת דוח מכירות

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

yaeladmoni
משתמש חדש

הוצאת דוח מכירות

הודעהעל ידי yaeladmoni » ג' ספטמבר 10, 2019 3:06 pm

הי איך אני מוציאה דוח מרוכז של כל החשבוניות שלי , צריכה לשלוח דוח מרוכז לרואה חשבון ממכירות שנעשו .

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: הוצאת דוח מכירות

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' ספטמבר 10, 2019 3:16 pm

שלום רב,
ניתן להגדיר במערכת שכל חודש או חודשיים (תלוי בבחירה שלכם) ב-2 לחודש ישלח דו"ח ריכוז תנועות באקסל של כל ההכנסות וההוצאות שלך מאותה תקופת זמן.

כדי להפעיל את ההגדרה הזאת עליך לגשת למערכת-> הגדרות->אוטומציה-> ללחוץ על לשונית 'שליחה אוטומטית למנהל החשבונות'-> ללחוץ על 'הפעל'.
תיפתח אפשרות לבחור מתי ישלח הדוח (כל חודש או כל חודשיים), לאחר מכן לרשום את כתובת המייל אליה ישלח הדו"ח, ניתן גם לרשום כתובת מייל נוספת בהעתק.

כדי להפיק ידנית את דו"ח ריכוז תנועות ניתן לגשת לדוחות-> ריכוז תנועות-> לבחור את טווח התאריכים, לבחור את סוגי המסמכים וללחוץ על 'שמור ישירות לאקסל'.

בברכה,
דור

yaeladmoni
משתמש חדש

הודעהעל ידי yaeladmoni » ג' ספטמבר 10, 2019 3:27 pm

הבעיה היא שאני נכנסת לדוחות ומנסה להוציא ידנית אך זה לא מוציא כביכול אין לי חשבוניות. וזאת למרות שאני משתמשת בכם.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' ספטמבר 10, 2019 3:28 pm

מה מזהה החברה של החשבון שלך בבקשה?

yaeladmoni
משתמש חדש

הודעהעל ידי yaeladmoni » ג' ספטמבר 10, 2019 3:29 pm

מספר מזהה XXXXXXXXXX (*מזהה החברה צונזר*)

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' ספטמבר 10, 2019 3:46 pm

תודה על העדכון, הבנתי מה קורה,
יש לך 2 חשבונות עם מזהה החברה הזה, מזהה חברה דומה אבל קצת שונה.

החשבון הראשון במסלול מלא- בו מוגדר מזהה החברה עם Y גדולה בהתחלה ו-A גדולה בשם המשפחה (ה-A השנייה)
בחשבון הזה קיימת בעיה באמצעי התשלום ועקב כך ישנו חוב של 122 ש"ח+מע"מ עקב אי שימוש בחשבון בחודשים פברואר, מרץ ואפריל.

החשבון השני במסלול אקספרס- בו כל מזהה החברה מוגדר עם אותיות קטנות ובו קיים אמצעי תשלום, בחשבון הזה אין שום פעילות.

כל הפעילות שלך מתרכזת בחשבון במסלול המלא בעוד שבחשבון שבמסלול האקספרס אין פעילות כלל.
קרוב לוודאי שאת מתחברת לחשבון שבמסלול האקספרס ולכן את לא רואה אף פעילות.

עלייך להתחבר לחשבון שבמסלול המלא ולבצע תשלום חוב כדי לגשת לכל הנתונים ולהפיק את הדוח.

בברכה,
דור

yaeladmoni
משתמש חדש

הודעהעל ידי yaeladmoni » ג' ספטמבר 10, 2019 3:50 pm

אני מנסה להתחבר אך שכחתי את הסיסמה . ברגע שאני מנסה לשחזר סיסמה הוא רושם לי שאין פרופיל. בקיצור איך יכולה להכנס ולהסדיר תשלום

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' ספטמבר 10, 2019 4:59 pm

במסך ההתחברות למערכת בכתובת https://app.icount.co.il/login.php יש לבצע את תהליך שחזור הפרטים ואיפוס הסיסמא ע"י לחיצה על 'לחץ לתזכורת'.

לאחר לחיצה על 'לחץ לתזכורת' עליך להזין את מספר העסק (ח.פ / ת.ז / ע.מ) ולאחר מכן עליך להזין את כתובת המייל של המשתמש (עובד) שצריך לשחזר לו את הפרטים.

לבסוף ליש ללחוץ על 'המשך' כדי להמשיך את התהליך.

חשוב לנו לציין- לעיתים המיילים מאיתנו מתקבלים בתיקיות הספאם, לכן יש לבצע מעקב לגבי המיילים שמתקבלים אצלך.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים