שליחת חשבוניות בווטסאפ

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

ayala_sh
משתמש חדש

שליחת חשבוניות בווטסאפ

הודעהעל ידי ayala_sh » ב' נובמבר 04, 2019 12:52 pm

אני רוצה לשלוח חשבונית בווטסאפ. כשאני עוברת לעמוד הקישור לווטסאפ הוא אומר לי שאני צריכה להוריד ווטסאפ למחשב, אבל כבר יש לי ווטסאפ במחשב! לא מצליחה לפתור את זה.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: שליחת חשבוניות בווטסאפ

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' נובמבר 04, 2019 1:13 pm

שלום רב,
צירפתי לך מדריך קצר כיצד לבצע את שליחת המסמכים באמצעות הדפדפן במחשב דרך ה-WhatsApp Web, יש לוודא שלא מותקנת במחשב שלך אפליקציית WhatsApp ל-Windows.
לכן המדריך תקף רק ל-WhatsApp Web בלבד.
ראשית נציין שאנו ממליצים להשתמש בדפדפן ה-CHROME, הרבה יותר קל להשתמש, יותר מהיר ויותר ידידותי.

בפעם הראשונה שאנו נבצע שליחה של מסמך על כפתור ה- גצריך להזין את מספר הטלפון אליו נרצה לשלוח את המסמך ואת מלל ההודעה, לאחר שנלחץ על 'לשלוח' דפדפן הכרום יתריע על חלון קופץ על מנת לפתוח את WhatsApp Web, יש ללחוץ על האפשרות "אפשר תמיד חלונות קופצים והפניות אוטומטיות מ-https://app.icount.co.il" וללחוץ על 'בוצע'
מדובר בהגדרה ראשונית ולאחר מכן זה אמור להיות פועל באופן תמידי.

לאחר ההגדרה הראשונית יש לרענן את המסך וללחוץ שוב על WhatsApp, ייפתח לנו החלון הבא עם המלל שרשמנו וכתובת למסמך.
יש ללחוץ על 'SEND', לאחר מכן יפתח בלשונית חדשה WhatsApp Web.

לאחר מכן תיפתח חלונית הודעה עם הודעה ללקוח, יצויין המספר אליו אנו שולחים את ההודעה ועם גוף ההודעה שהזנו, ולסיום פשוט לשלוח את ההודעה.

אם לא בוצעה התחברות ל-WhatsApp Web דרך הדפדפן יש לבצע התחברות על פי ההנחיות שיופיעו לך (יש לבצע סריקת קוד QR באמצעות מכשיר הסמארטפון שלך).

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים