מעבר מחשבונית לחשבונית מס/קבלה

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

ayala_sh
משתמש חדש

מעבר מחשבונית לחשבונית מס/קבלה

הודעהעל ידי ayala_sh » ב' נובמבר 04, 2019 12:55 pm

התחלתי להשתמש במערכת עם חשבוניות. אבל בעצם את רוב התקבולים שלי אני מקבלת במקום, כך שאני צריכה לעבוד עם חשבונית/קבלה. אני רוצה ליצור חשבונית/קבלה שמספרה יהיה עוקב לחשבוניות הקיימות, ואני לא מצליחה. הוא לא נותן לי לשנות את מספר החשבונית/קבלה שמתחיל משום מה, ב 3000. איך פותרים את זה?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: מעבר מחשבונית לחשבונית מס/קבלה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' נובמבר 04, 2019 1:14 pm

שלום רב,
מבחינת ספרור מחדש של מסמכים- ההנחיה אומרת שבמידה ולא הופקו כלל מסמכים מאותו הסוג באפשרותך לבצע ספרור מחדש דרך מערכת->הגדרות-> הנהח"ש->ספרור מסמכים
(כלומר לא ניתן לעדכן סוג מסמך ממנו כבר בוצעו הפקות).
במידה וכבר הופקו מסמכים, ניתן לעדכן ולבקש מאיתנו ואנו נבצע ספרור אבל רק למספר יותר גבוה מאשר מה שקיים לכם כרגע במערכת וכמובן בתיאום מול מנהל החשבונות שלך.

במקרה זה נבקש לציין את סוגי המסמכים ואת הספרור המבוקש.

כמו כן, מכיוון שאת נמצאת במסלול המלא, את זכאית לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
לכן, כדי שנוכל לתת לך מענה ושנוכל לבדוק את כל הפרטים, נודה לך אם על כל שאלה טכנית אנא פתחי אלינו קריאת תמיכה דרך תמיכה->קריאה חדשה.

חשוב לנו לציין:
הנוהל לפתיחת קריאה דרך מערכת הקריאות עובר מקצה שיפורים כל הזמן כדי לחסוך לכם זמן ולהעביר אתכם מיד לתשובות שקיימות ברובן במאגר המידע הגדול שלנו,
בו ניתן למצוא תשובות לרוב התהליכים המערכתיים ולכל האפשרויות בהן המערכת תומכת, במידה ובמידה לא מוצאים תשובות במאגר המידע, נשמח לסייע ע"י מתן מענה טכני בקריאת תמיכה.
מאגר המידע שלנו נמצא בכתובת https://www.icount.co.il/help/

במידה ויש צורך לפתוח אלינו קריאת תמיכה אז במהלך תהליך פתיחת הקריאה יש לעקוב אחר ההנחיות שיופיעו לך במסך, כך שבמידה ואין תוצאות לפי המלל שחיפשת, יש לנסות לשנות את המלל.
במידה והתבצעו מספר ניסיונות ללא תצוגה של תוצאות חיפוש ממאגר המידע תיפתח לך האפשרות לרשום את תיאור הבעיה עם מלל חופשי לשם פתיחת קריאה.

תודה

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], MSN [Bot] ו־ 6 אורחים