רישום עסק מורשה + עמותה

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

Olimp.swim
משתמש חדש

רישום עסק מורשה + עמותה

הודעהעל ידי Olimp.swim » ה' מרץ 26, 2020 4:40 pm

שלום,

אני מנהל בית ספר לשחייה ועמותה במקביל, בית הספר לשחייה אולימפ הוא עסק מורשה ומועדון שחייה אולימפ היא עמותה רשומה. התחלנו להשתמש
ב I COUNT לעסק מורשה, וברצוני לברר איך אנחנו צריכים לפעול בכדי להשתמש בתוכנה עבור העמותה במקביל/בנפרד?

בברכה, אולג.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: רישום עסק מורשה + עמותה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' מרץ 26, 2020 4:53 pm

אחה"צ טובים,
אני רואה שנרשמת למסלול האקספרס ואתה עדיין נמצא בהתנסות עד התאריך 8.5.2020.
בדיוק בשביל מקרים כאלה יש אפשרות במסלול המלא בלבד לנהל מספר חשבונות לכמה סוגי עסקים שונים.
אני ממליץ לך לקרוא את הכתבה הבאה בנושא:
https://www.icount.co.il/help/design/mu ... -business/

רק במסלול המלא ניתן לפתוח כמה חשבונות שרוצים, ולקשר ביניהם על ידי הגדרת פרטי תשלום זהים. ברגע שאנחנו רואים שהתשלום עבור כמה חשבונות הוא מאותו כרטיס אנחנו מאחדים את החיוב עליהם, וניתנת הנחה. 

להלן ההסבר המלא:
https://www.icount.co.il/help/misc/multiple-companies/

במידה ותבחר לעבור למסלול המלא אנא עדכן אותי בבקשה בהודעה חוזרת :)

בברכה,
דור

Olimp.swim
משתמש חדש

הודעהעל ידי Olimp.swim » ה' מרץ 26, 2020 5:55 pm

דור שלום,

1.במסלול אקספרס אני יכול להתחיל לעבוד כרגיל ללא תשלום עד 08.05.2020?
2. אחרי תקופת הניסיון, המסלול נשאר מסלול אקספרס?
3. רשום בלינק הראשון ששלחת
" עוסקים מורשים ואפילו חברות בע"מ בוחרים לפעול לפעמים בכמה תחומים שונים תחת אותו מספר עוסק מורשה ומבצעים הפרדות כלפי חוץ בעוד שבפנים הכול מתנהל תחת אותה חברה או אותו מספר עוסק.

המסלול המלא של מערכת iCount מאפשר לך לפתוח כמה חברות שאתה רוצה על אותו מספר חפ / עמ ולהעלות לכל אחת מהן את הלוגו שלה ולנהל אותן בנפרד, ללא עלות נוספת!"

חשוב לציין, שאנחנו לא יכולים לפתוח 2 חשבונות על אותו עוסק. אצלינו ביתספר לשחייה זה עסק מורשה עם ח.פ אחד, ומועדון שחייה היא עמותה עם מס עמותה אחר.

4. מה אני צריך לעשות בישביל זה?

בברכה, אולג.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' מרץ 26, 2020 6:08 pm

1. ברמת העיקרון ימי ההתנסות מיועדים לרוב לשם היכרות והבנת המערכת, כמובן שאתה יכול להפיק כמה מסמכים שאתה רוצה, פשוט קח בחשבון שבמידה ואתה שולח את החשבוניות ללקוחות אמיתיים שלך אז המסמכים מקבלים תוקף חשבונאי, ולכן במידה ותרצה לאפס את החשבון אז מומלץ לבצע את זה כאשר הופקו מסמכים "פיקטיביים".
אבל כן, במהלך ימי ההתנסות אין תשלום

2. לאחר תקופת ההתנסות במסלול האקספרס תידרש לשלם על רישיון למסלול אקספרס בעלות שנתית של 119 ש"ח+מע"מ.

3. אני לצערי לא יכול להגיד לך מה עליך לעשות, אני יכול לרשום לך מה אנו ממליצים :)
במידה ותרצה להישאר במסלול האקספרס אז האפשרות היחידה שיש לך כדי לנהל את 2 העסקים של בית הספר לשחייה (עוסק מורשה) ומועדון השחייה (עמותה) זה להקים חשבון נוסף במסלול האקספרס ועל כל חשבון לשלם 119 ש"ח+מע"מ בנפרד כי אין אפשרות לאחד תשלומים במסלול האקספרס.

כפי שציינתי, רק במסלול המלא ניתן לנהל כמה חשבונות שרוצים, לאחד את אותו אמצעי תשלום וכך לקבל הנחה בניהול כל החשבונות- זאת אפשרות מאוד מומלצת.

בברכה,
דור

Olimp.swim
משתמש חדש

הודעהעל ידי Olimp.swim » ה' מרץ 26, 2020 6:19 pm

דור שלום,

1. רשמת שבמסלול המלא ניתן לנהל כמה חשבונות שרוצים, במקרה שלנו כל חשבון יקבל מס עוסק/מס עמותה נפרד?
לדוגמה:
בית ספר לשחייה עוסק מורשה יהיה תחת מספר אחד, ומועדון שחייה עמותה יהיה תחת מספר אחר?

2. במסלול המלא התמיכה הטכנית היא גם דרך הפורום/התכתבות או במענה טלפוני?

בברכה, אולג.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' מרץ 26, 2020 6:26 pm

1. כן, כל חשבון מקבל הגדרות עסק משלו (מספר עסק, ספרור, מסמכים וכו'), כך שחשבון אחד יהיה בהגדרה שלו לניהול העוסק מורשה והחשבון השני יהיה בהגדרה שלו לניהול העמותה.

2. כפי שכתוב באתק אין לנו תמיכה טלפונית לא במסלול האקספרס ולא במסלול המלא
https://www.icount.co.il/real-support/

לקוחות במסלול המלא זכאים לקבל תמיכה אישית, מהירה וחסויה יותר מהפורום הציבורי, שמיועד ברובו ללקוחות במסלול אקספרס.
ולכן, כדי שנוכל לתת מענה אישי על שאלות טכניות, ניתן לפתוח אלינו קריאות תמיכה, וכל קריאה מטופלת ע"י תומך טכני.

בברכה,
דור

Olimp.swim
משתמש חדש

הודעהעל ידי Olimp.swim » ה' מרץ 26, 2020 6:48 pm

דור שלום,

הבנתי תודה.

שאלה נוספת, במסלול אקספרס אין הגבלה על כמות המסמכים שיוצאים (קבלות, קבלות מס, הצעת מחיר וכו...)?

בברכה, אולג.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' מרץ 26, 2020 7:07 pm

נכון מאוד :)
במסלול האקספרס ניתן להפיק כמה מסמכים שרוצים.

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים