הנפקת קבלה להזמנת עבודה

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

oryom12
משתמש חדש

הנפקת קבלה להזמנת עבודה

הודעהעל ידי oryom12 » א' מאי 10, 2020 8:29 am

היי
אני מפיקת אירועים, עוסקת פטורה כרגע.
עד היום הוצאתי הזמנת עבודה בה הגדרתי את התאריך כיום בו אישרו לי את הסכם העבודה ואת התאריך עד אליו תקפה ההזמנה כתאריך בו בעצם מתקיים האירוע.
היום הוצאתי הזמנה כרגיל וכשבאתי להנפיק קבלה עבור המקדמה זה לא נותן לי כי תאריך התוקף של ההזמנה הוא רחוק.

למה זה?

ניסיתי לערוך ולא לציין את תאריך התוקף וזה עדיין לא מאפשר לי להוציא קבלה..

אשמח לעזרה...

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: הנפקת קבלה להזמנת עבודה

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' מאי 10, 2020 10:13 am

בוקר טוב,
ברמת העיקרון לרוב עוסק פטור מפיק חשבונית עסקה כדרישת תשלום ועליה מופקת קבלה על התשלום.

מה מספר המסמך שהפקת?

בברכה,
דור

oryom12
משתמש חדש

הודעהעל ידי oryom12 » א' מאי 10, 2020 10:36 am

האמת שלא ידעתי,

מה ההבדל בין חשבונית עסקה להזמנת עבודה?

מספר המסמך ( הזמנת העבודה) הוא 8050

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' מאי 10, 2020 11:05 am

שאלות מסוג זה יש להפנות למנהל החשבונות, מכיוון שאנחנו לא מקור מוסמך למענה על שאלות חשבונאיות.
תפקידו של מנהל החשבון לתת לך הדגשים והנחיות אילו מסמכים עלייך להפיק וכיצד להתנהל מכל היבטי הנהלת החשבונות.

לגבי הזמנה 8050- התוקף שהכנסת מוגדר עם אפסים בלבד.
אני ממליץ לך להפיק הזמנה חדשה ולהגדיר תאריך תוקף שמוגדר בצורה נכונה.

בברכה,
דור

oryom12
משתמש חדש

הודעהעל ידי oryom12 » א' מאי 10, 2020 11:16 am

לגבי הזמנה 8050

הגדרתי בהתחלה את התוקף - 10/9/20 ואז כשניסיתי להפיק קבלה זה רשם שיש מסמך עם תאריך עתידי ולכן איני יכולה להוציא קבלה על תאריך מוקדם יותר...לכן ביטלתי את תאריך התוקף...
אני משתמשת במערכת כבר כמה חודשים טובים ותמיד התנהלתי באותה דרך, זו פעם ראשונה שקופצת לי כזו הערה...

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' מאי 10, 2020 11:40 am

אבל תיכנסי אל ההזמנה ותראי את התוקף:
מוגדר שם 00-00-0000

oryom12
משתמש חדש

הודעהעל ידי oryom12 » א' מאי 10, 2020 1:46 pm

אני מבינה,
אבל זה מה שהסברתי מההודעה הראשונה ...
כשיצרתי היום את ההזמנה, הכנסתי את הפרטים כהרגלי - יום הזמנת העבודה בתאריך והתוקף - יום האירוע , במקרה הזה ה10/9/20, וכשניסיתי להוציא את הקבלה
זה פתח לי הודעת שגיאה עם התוכן הנ"ל:
"קיים לפחות מסמך אחד עם תאריך מתקדם יותר ואין להוציא מסמכים עם תאריך מוקדם יותר מזה של המסמך הקיים..."
זו פעולה שכבר עשיתי עשרות פעמים באותה הדרך בחודשים האחרונים וזה פעם ראשונה שעולה לי הודעת שגיאה כזו, ולכן ניסיתי לערוך ולהוריד את תאריך התוקף מההזמנה. זה המסמך שאתה ראית, וגם במקרה זה קפצה לי אותה הודעת שגיאה.
החזרתי את תאריך התוקף ועדיין קופצת אותה הודעה. ( תוכל לראות אם תכנס עכשיו שתאריך התוקף מוגדר ל10/9/20)
אני מנסה להבין מה בהגדרות אצלכם השתנה שאני לא מצליחה לעשות את הפעולות שעשיתי כל כך הרבה פעמים בעבר.

אשמח מאוד לעזרה...

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' מאי 10, 2020 2:07 pm

מכיוון שמבחינה חשבונאית זה לא תיקני להוציא מסמכים על תאריך עבר, ההנחיה אומרת כך:

במידה וקיבלת הנחייה ממנהל החשבונות שלך להפיק מסמך על תאריך עבר, אבל כבר הופקו מסמכים בין התאריך הרצוי לתאריך הנוכחי, ראשית עלייך לבטל את כל המסמכים מאותו הסוג שהופקו בחודש הנוכחי, לאחר מכן להפיק את המסמך הרצוי על החודש הקודם ולבסוף להוציא מחדש את כל המסמכים שבוטלו.

כלומר, במקרה שלך ישנה כוונה להפיק מסמך על תאריך קודם, סביר מאוד להניח שאם הפקת מסמכים לאחר תאריך היעד שכבר עבר תתקבל לך הודעה שקיימים לך מסמכים עתידיים, חשוב להבין שההודעה לא מתייחסת ללקוח מסויים, אלא על כלל המסמכים שהופקו מאותו הסוג בין תאריך העבר לתאריכים עתידיים שבאו אחריו.
לכן בהתאם להנחיה, ראשית יש לאתר את כל המסמכים מאותו סוג שהופקו לאחר תאריך היעד (דרך חיפוש-> מסמכי הנהח"ש) ולבטל אותם, לאחר מכן להפיק את המסמך על התאריך הרלוונטי, ולבסוף "להחזיר" את כל המסמכים שביטלת ע"י הפקת המסמכים מחדש.

להסבר על ביטול וזיכוי מסמכים ניתן לקרוא בכתבה הבאה:
https://www.icount.co.il/help/creating- ... it-refund/

לחלופין, באפשרותך להפיק את המסמך עם התאריך של היום ולציין בהערות שהמסמך מתייחס לתאריך בו הוא היה צריך להיות מופק.
לכן בכל מקרה, אנו ממליצים להתייעץ עם מנהל החשבונות שלך כדי לבדוק מה הוא ממליץ מ-2 הדרכים שהצענו.

בברכה,
דור

oryom12
משתמש חדש

הודעהעל ידי oryom12 » א' מאי 10, 2020 3:19 pm

תודה רבה:)

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' מאי 10, 2020 3:51 pm