הגדרת חשבון נאמנות

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

eitansolomon10
משתמש חדש

הגדרת חשבון נאמנות

הודעהעל ידי eitansolomon10 » ד' יוני 24, 2020 6:44 am

כיצד אפשר להגדיר חשבון נאמנויות / פקדונות? קראתי את הלינק הנ"ל : https://www.icount.co.il/help/misc/lawyers/ אולם איני מצליח בחשבון שלי להגדיר זאת

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: הגדרת חשבון נאמנות

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' יוני 24, 2020 10:13 am

בוקר טוב :)
כשאני ניגש אצלך למערכת-> הגדרות-> הנהח"ש-> חשבונות בנק-> אני רואה שהקמת את אותו חשבון פקדון נאמנות פעמיים עם אותם הפרטים, עליך להסיר אחד מהם ע"י לחיצה על כפתור פח הזבל כדי למנוע בלבול בהמשך.
ואז כאשר תפיק קבלה על פקדון תוכל לבחור את חשבון בנק פקדון נאמנות שאליו בוצעה ההעברה הבנקאית.

בברכה,
דור

eitansolomon10
משתמש חדש

הודעהעל ידי eitansolomon10 » ד' יוני 24, 2020 7:04 pm

תודה. כיצד אני מוציא קבלה על פיקדון (נניח החזר אגרה של ביהמ"ש) וכיצד אני מוציא משיכה מפיקדון בעת שאני מעביר את הסכום מחשבון הנאמנות ללקוח?
האם ניצן להקים כרטסת נאמנות לכל לקוח (אני לא מתכוון לחשבון נאמנות ספציפי אלא כללי)

eitansolomon10
משתמש חדש

הודעהעל ידי eitansolomon10 » ה' יוני 25, 2020 6:51 am

שאלה נוספת: באתר שלכם צוין שכדי למשוך מחשבון הנאמנות יש לבצע את הפעולה הבאה:משיכת כספים מחשבון פיקדון או חשבון נאמנות יש לבצע את הפעולה הבאה:

יש להיכנס ל"דוחות->ניהול חשבון פיקדון / נאמנות" ושם למצוא את החשבון ממנו רוצים למשוך

כאשר אני נכנס לדוחות, אין לי הפניה לניהול חשבונות / פידון נאמנות. אשמח לתשובתכם.
איתן

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' יוני 25, 2020 9:14 am

היי איתן :)
מכיוון שאתה נמצא במסלול אקספרס אין לך אפשרות כזאת, אלא רק ללקוחות במסלול מלא.

כדי לעבור בין מסלולים יש להיכנס בתפריט ל: "מערכת->הגדרות->הנהח"ש"
שם, ללחוץ על "הגדרות הנהלת חשבונות".
ניתן לשנות שם את סוג החשבון.
לא לשכוח לשמור.

חשוב לנו לציין:
במעבר ממסלול אקספרס למסלול מלא - המערכת לא ממתינה ומאפשרת לעבור מייד, אך אין זיכויים על יתרת רישיון במסלול האקספרס.
במעבר ממסלול מלא למסלול אקספרס, המערכת תודיע לך שהבקשה התקבלה ורק לאחר סיום החודש הנוכחי וחיוב עבורו - המערכת תעביר אותך אוטומטית למסלול האקספרס.

בברכה,
דור

eitansolomon10
משתמש חדש

הודעהעל ידי eitansolomon10 » ה' יוני 25, 2020 11:55 am

שלום,

מן הראוי היה שהייתם מציינים במפורש שהאופצייה לניהול חשבון נאמנות לא קיימת למי שבחר את מסלול האקספרס.
בדף הנ"ל https://www.icount.co.il/help/misc/lawyers/ אתם מציינים אפשרות זאת (של ניהול חשבונות נאמנות) ולא מציינים במילה כי מי שבמסלול אקספרס חסום לכך.
חבל על כך, כי דבר זה מהווה הטעייה לכל דבר וככל ואני טועה, אשמח באם תשמו את תשומת ליבי.
תודה
איתן

iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי iCount » ה' יוני 25, 2020 12:20 pm

מתנצלים אם זה לא היה ברור מספיק, אבל מצויין שאין דוחות ואין יכולות מתקדמות מעבר להפקת מסמכים בלבד. זו המהות של מסלול אקספרס.

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים