קישור בין חשבונית מס לקבלה

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

anniespitzer
משתמש צעיר

קישור בין חשבונית מס לקבלה

הודעהעל ידי anniespitzer » ג' יולי 28, 2020 1:31 pm

היי,

בתחילת השנה קיבלתי 12 צ'קים עבור הגן. לאחרונה ביטלתי את החשבוניות האוטומטיות עבור חודשים יולי ואוגוסט מאחר והיתה ללקוח בעיה תזרימית.
בחודש יולי קיבלתי תשלום בהעברה בנקאית עבור חודש יוני אז הוצאתי קבלה וחשבונית מס בנפרד.
עכשיו ניסיתי להוציא חשבונית מס' עבור הלקוח על אחד מהצ'קים שהוא נתן לי בתחילת השנה וזה לא אפשר לי לחבר את החשבונית לקבלה המקורית.
בדרך כלל, אם הייתי מנסה לעשות חשבונית מס' ללקוח שיש לו קבלה פתוחה היה קופץ לי חלון שמציע לקשר לקבלה והפעם זה לא קרה.

האם לעשות החזרת צ'ק על יולי ואוגוסט ולעשות להם קבלה חדשה?

כרגע כבר הוצאתי חשבונית מס' על התשלום שהתקבל עבור יולי.

מה הדרך הנכונה לתקן את זה?
לאחר סיום השנה אני אחזיר ללקוח מספר צ'קים ועל זה אני אעשה החזרת צ'ק מהקבלה המקורית.

תודה,
איתי

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: קישור בין חשבונית מס לקבלה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' יולי 28, 2020 2:10 pm

היי איתי צהריים טובים :)
מכיוון שאתה נמצא במסלול אקספרס אז קישור בין חשבונית המס לקבלה לאחר ששני המסמכים הופקו לא אפשרי (אלא רק בעת הפקת אחד המסמכים כאשר המסמך השני פתוח), אפשרות זו נקראת "התאמת כרטיס ידנית" והיא אפשרית לכל מי שנמצא במסלול המלא בלבד.

ברמת העיקרון, שאלות מסוג זה יש להפנות קודם כל למנהל החשבונות, מכיוון שאנחנו לא מקור מוסמך למענה על שאלות חשבונאיות ואיננו יכולים להנחות אותך מה לבצע.
תפקידו של מנהל החשבון לתת לך הדגשים והנחיות אילו מסמכים עלייך להפיק וכיצד להתנהל מכל היבטי הנהלת החשבונות.

מבחינת המערכת, אם הקבלה פתוחה ואתה רוצה לקשר את חשבונית המס אל הקבלה אז אתה יכול לבטל את חשבונית המס שהופקה החודש (יולי) ואז להפיק חשבונית מס חדשה ולקשר אותה לקבלה.

בברכה,
דור

anniespitzer
משתמש צעיר

הודעהעל ידי anniespitzer » ה' יולי 30, 2020 12:15 pm

תודה רבה!

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ה' יולי 30, 2020 12:17 pm