מעבר למסלול מלא

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

view63
משתמש חדש

מעבר למסלול מלא

הודעהעל ידי view63 » ו' יולי 31, 2020 12:39 pm

שלום

אני מעוניין לעבור למסלול מלא ורציתי לשאול , האם כל מסמך עולה לי כסף ?

כי במסלול האקספרס אני לא משלם על הנפקת מסמכים .

אני בעיקר רוצה את המסלול המלא כדי שיהיה לי שתי תמונות של לוגו
ולא בגלל כמות מסמכים גדולה יותר , ובנוסף יותר תמיכה טכנית

תודה

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: מעבר למסלול מלא

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' אוגוסט 02, 2020 12:23 pm

צהריים טובים :)
1. המחיר למסלול המלא מתחיל מעלות חודשית של 19 ש"ח+מע"מ והוא מסלול משתנה בהתאם לאופי השימוש שלך.

המחיר לא ישתנה ולא יעלה (כלומר ישאר על 19 ש"ח+מע"מ) כאשר מתקיימים 2 התנאים הבאים:
1. אם הופקו עד 10 מסמכים בלבד מכל סוג שהוא (סוגי המסמכים שבאפשרותך להפיק נמצאים בתוך לשונית 'הנהח"ש').
2. אם לא היה שימוש בכלל במערכת והחשבון נשאר פעיל- כלומר עצם זה שהחשבון פעיל (ולא סגור) ומוגדר בו אמצעי תשלום הוא מחוייב בתשלום של עלות מינימלית לשם תחזוקת החשבון וגיבוי כל המידע שקיים עליו. 

אבל ככל שפעילות החשבון עולה (בין אם מפיקים יותר מסמכים, משתמשים במודולים נוספים בתשלום, משתמשים בסליקת אשראי, חיבור לשופיפיי ועוד ועוד) המחיר החודשי עולה בהתאם.
כל המידע על המסלולים וההבדלים ביניהם נמצא במחירון שלנו:
https://www.icount.co.il/plans/

כמו כן, ניתן לבצע חישוב עלות חודשית מוערכת על פי אופי השימוש שלך באותו חודש ע"י לחיצה על כפתור 'מחשבון' שנמצא מתחת לכפתור 'הרשמה למסלול מלא'.

במידה והעלות החודשית על המסלול המלא גבוהה מדי עבורך, עליך להבין מה עיקר הפעילות החודשית והעסקית שלך מבחינת הנהלת החשבונות.

כלומר, במידה ולעסק שלך אין שימוש חודשי במערכת ועיקר הפעילות שלך היא הפקת מסמכים (ללא צורך בניהול מלאי, ניהול הוצאות, שימוש בעמודי סליקה, חיבור לחנות מכירות, שימוש ב-API וכו') אז יכול מאוד להיות שהמסלול שמתאים לך יותר הוא כנראה מסלול האקספרס בחיוב שנתי של 119 ₪ + מע"מ (כלומר 9.90 ₪ לחודש).

2. כדי לעבור בין מסלולים יש להיכנס בתפריט ל: "מערכת->הגדרות->הנהח"ש"
שם, ללחוץ על "הגדרות הנהלת חשבונות".
ניתן לשנות שם את סוג החשבון.
לא לשכוח לשמור.

חשוב לנו לציין:
במעבר ממסלול אקספרס למסלול מלא - המערכת לא ממתינה ומאפשרת לעבור מייד, אך אין זיכויים על יתרת רישיון במסלול האקספרס.
במעבר ממסלול מלא למסלול אקספרס, המערכת תודיע לך שהבקשה התקבלה ורק לאחר סיום החודש הנוכחי וחיוב עבורו - המערכת תעביר אותך אוטומטית למסלול האקספרס.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים