אני סוגרת את תיק העצמאי שלי וחייבת להוציא עוד קבלה אחת. הוא לא נותן לי להתקדם מבלי לשלם לשנה שלמה.

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

alinavladimirsky
משתמש חדש

אני סוגרת את תיק העצמאי שלי וחייבת להוציא עוד קבלה אחת. הוא לא נותן לי להתקדם מבלי לשלם לשנה שלמה.

הודעהעל ידי alinavladimirsky » א' אוגוסט 23, 2020 9:53 am

היי, האם ישנה דרך לאפשר לי להוציא רק חשבונית אחת?עד כה שילמתי רצוף מרגע ההרשמה שלי. אינני זקוקה יותר למשתמש אני סוגרת את התיק עצמאי שלי.
תודה רבה.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: אני סוגרת את תיק העצמאי שלי וחייבת להוציא עוד קבלה אחת. הוא לא נותן לי להתקדם מבלי לשלם לשנה שלמה.

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' אוגוסט 23, 2020 10:24 am

בוקר טוב,
לצערנו אין אפשרות להשתמש במערכת מבלי לשלם עליה- מתנצל, אלו הנהלים.

בברכה,
דור

alinavladimirsky
משתמש חדש

Re: אני סוגרת את תיק העצמאי שלי וחייבת להוציא עוד קבלה אחת. הוא לא נותן לי להתקדם מבלי לשלם לשנה שלמה.

הודעהעל ידי alinavladimirsky » א' אוגוסט 23, 2020 1:33 pm

אז אני אמורה לשלם לשנה שלמה בשביל חשבונית אחת?
אשמח למספר טלפון לצלצל אליו. תודה רבה.

alinavladimirsky
משתמש חדש

הודעהעל ידי alinavladimirsky » א' אוגוסט 23, 2020 1:37 pm

החשבונית שאני צריכה להוציא, דרך אגב, היא על תקופה ששילמתי בה על אייקאונט, היא מהחודש שעבר, תחילת החודש שעבר. אשמח לתמיכתכם, בהקשר לשירות עליו שלמתי.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' אוגוסט 23, 2020 2:04 pm

חשוב להבין שהרישיון לשימוש במערכת היא על שימוש במערכת ולא קשורה על איזה תאריכים את מפיקה את המסמכים.
מכיוון שאת צריכה להפיק את החשבונית היום ואין לך רישיון פעיל אז לצערנו זה לא אפשרי מבלי לרכוש רישיון נוסף- מה שאני יכול להציע לך זה להעביר את החשבון שלך למסלול המלא-> להפיק את הקבלה ואז לסגור את החשבון.

כדי לעבור בין מסלולים יש להיכנס בתפריט ל: "מערכת->הגדרות->הנהח"ש"
שם, ללחוץ על "הגדרות הנהלת חשבונות".
ניתן לשנות שם את סוג החשבון.
לא לשכוח לשמור.

לאחר הפקת הקבלה, אם בחרת לא להמשיך עם המערכת והכוונה היא לסגור את החשבון לחלוטין ניתן לעשות זאת על ידי מחיקת פרטי התשלום מתוך "מערכת->הגדרות->החברה שלי->פרטי התשלום שלי" - יש ללחוץ על "בטל את חשבון ה iCount שלי" (זה מוחק את פרטי התשלום).

יש לשים לב – משמעות מחיקת פרטי התשלום היא שלא תהיה גישה למסמכים, אז לפני שעושים את זה יש לנצל את הגישה שעדיין קיימת למערכת על מנת להוציא את המידע החשוב החוצה. כדי לשמור את המסמכים שלך יש להיכנס לחיפוש->מסמכי הנהח"ש, להקליק על 'עוד' ולסמן V ב"הצג ללא חלוקה לעמודים", לחפש את כל המסמכים משנת 2000 (פשוט לבחור משנת 2000 כדי שהמערכת תציג הכול) ואז בתוצאות החיפוש לסמן את הכול וללחוץ על שמור להדפסה. המערכת תקפיץ הודעה שמדובר בכמות גדולה של מסמכים ושהיא שולחת לך את הקובץ עם כל המסמכים ישירות למייל. 

בברכה,
דור

alinavladimirsky
משתמש חדש

הודעהעל ידי alinavladimirsky » א' אוגוסט 30, 2020 11:08 am

וברגע שאני אבטל אני אזוכה באופן יחסי על הזמן שנותר בו לא אשתמש? תודה.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » א' אוגוסט 30, 2020 11:22 am

לא, גם אם עוברים מהמסלול האקספרס למסלול המלא או גם אם סוגרים את החשבון במסלול האקספרס- אין זיכוי על יתרת התשלום.

alinavladimirsky
משתמש חדש

הודעהעל ידי alinavladimirsky » ב' אוגוסט 31, 2020 11:14 am

אני לא מצליחה לעשות את המעבר כי הוא מבקש ממני לשלם. אני ממש ממש חייבת להוציא את החשבונית כבר היום. נראה לי הזוי לשלם עכישו 119 שקל על חשבונית אחת. תוכלו בבקשה לעשות לי דרך המערכת שלכם מעבר למסלול המלא? ואשלם פשוט 19 למרות שזה טיפשי כי שלמתי על השנה עליה אני רוצה להוציא חשבונית.
בבקשה אשמח בטיפולכם המהיר כבר סוף החודש.

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' אוגוסט 31, 2020 11:54 am

מה מזהה החברה של החשבון בבקשה?

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 20 אורחים