הוצאת קבלות עם לוגו שונה באותו חשבון

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

yoav.aptowizer
משתמש חדש

הוצאת קבלות עם לוגו שונה באותו חשבון

הודעהעל ידי yoav.aptowizer » ב' ספטמבר 14, 2020 10:55 am

יש לי עסק שלצורך העניין אני גם בונה בו אתרים וגם נותן שירותי יעוץ.
אני רוצה כשאני בונה אתרים להוציא קבלות רק עם הלוגו של עסק בניית האתרים
וכשאני נותן יעוץ להוציא קבלות רק עם הלוגו של חברת הייעוץ.
האם יש לי אפשרות כזו להוציא פעם קבלה מעסק א' ופעם קבלה מעסק ב' לפי העניין? ואם כן איפה אני מייצר את שתי הקבלות השונות?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: הוצאת קבלות עם לוגו שונה באותו חשבון

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' ספטמבר 14, 2020 12:01 pm

צהריים טובים יואב,
להלן כל המידע על ניהול כמה תחומי עיסוק על אותו מספר עסק- הכתבה נקראת "עסק אחד-שני לוגואים" ומסבירה בדיוק את התהליך שיש לבצע במקרים בהם מנהלים 2 תחומי עיסוקים:
https://www.icount.co.il/help/design/mu ... -business/

חשוב להבין שהכתבה מתייחסת ללקוחות במסלול המלא ולא במסלול האקספרס כפי שאתה נמצא בו.
ולכן מכיוון שאתה נמצא במסלול האקספרס באפשרותך לעבור למסלול המלא ולאחר מכן לפעול על פי ההוראות.

כדי לעבור בין מסלולים יש להיכנס בתפריט ל: "מערכת->הגדרות->הנהח"ש"
שם, ללחוץ על "הגדרות הנהלת חשבונות".
ניתן לשנות שם את סוג החשבון.
לא לשכוח לשמור.
חשוב לנו לציין:
במעבר ממסלול אקספרס למסלול מלא - המערכת לא ממתינה ומאפשרת לעבור מיד, *אך אין זיכויים על יתרת רישיון במסלול האקספרס.*
במעבר ממסלול מלא למסלול אקספרס, המערכת תודיע לך שהבקשה התקבלה ורק לאחר סיום החודש הנוכחי וחיוב עבורו - המערכת תעביר אותך אוטומטית למסלול האקספרס.

לאחר שתעבור למסלול המלא- אולי תשמח לדעת שרק במסלול המלא ניתן לפתוח כמה חשבונות שרוצים, ולקשר ביניהם על ידי הגדרת פרטי תשלום זהים. ברגע שאנחנו רואים שהתשלום עבור כמה חשבונות הוא מאותו כרטיס אנחנו מאחדים את החיוב עליהם, וניתנת הנחה. 
להלן ההסבר המלא:
https://www.icount.co.il/help/misc/multiple-companies/

יש אפשרות לפתוח את החשבון הנוסף מתוך החשבון הקיים שלך, ואז אנחנו אוטומטית מעתיקים את פרטי התשלום מהחשבון הזה לחשבון החדש, וגם מייצרים לך שם משתמש וסיסמה זהים לזה שיש כאן כדי שיהיה לך מעבר נוח בין חשבונות. המעבר הנוח בין החשבונות מתבצע על ידי לחיצה על אייקון המשתמש משמאל למעלה, ואז על שם החברה אליה רוצים לעבור.
כדי לפתוח חשבון נוסף עם מעבר מהיר יש ללחוץ על אייקון המשתמש למעלה משמאל, ללחוץ על "פרטי החברה שלי" ואז בהגדרות החברה ללחוץ על הכפתור הכחול לפתיחת חברה נוספת.

בברכה,
דור

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים