לא מצלח לעבור מעוסק פטור למורשה

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

alonzog
משתמש חדש

לא מצלח לעבור מעוסק פטור למורשה

הודעהעל ידי alonzog » ב' נובמבר 09, 2020 6:05 pm

שלום
אני מנסה לעבור מעוסק פטור לעוסק מורשה. עקבתי אחרי ההוראות בפורום המקצועי ( מערכת- הגדרות- החברה שלי) אבל כשאני נכנס ל"החברה שלי" כל מה שאני מקבל זה עמוד ריק עם לינק חזרה לתפריט הגדרות.
תודה
אלון

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: לא מצלח לעבור מעוסק פטור למורשה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ב' נובמבר 09, 2020 7:17 pm

היי אלון ערב טוב :)
חשבונך נמצא במסלול האקספרס.
לקוחות במסלול המלא בלבד יכולים לפתוח חשבון נוסף מתוך החשבון הנוכחי.
במקרה של חשבון במסלול האקספרס ניתן לפתוח חשבון נוסף מתוך עמוד המחירון שלנו.

מה שאני יכול להציע לך זה דבר כזה:
להעביר את החשבון הנוכחי שלך של העוסק פטור ממסלול האקספרס למסלול המלא, ואז תוכל להינות מכמה יתרונות נפלאים:
1. להקים את החשבון הנוסף לעוסק המורשה כבר מתוך החשבון של העוסק הפטור וכך לקבל הנחה על ניהול כמה חשבונות.
2. להשתמש בכל המודולים האפשריים שקיימים במסלול המלא וכך תוכל לנהל את העסק שלך בצורה הרבה יותר טובה (וגם רגועה).
כל המידע וההבדלים בין המסלולים נמצא בעמוד המחירון שלנו.
https://www.icount.co.il/plans/

וגם כאן:
https://www.icount.co.il/features/

במידה ורלוונטי עבורך לעבור למסלול המלא להלן ההסבר:
כדי לעבור בין מסלולים יש להיכנס בתפריט ל: "מערכת->הגדרות->הנהח"ש"
שם, ללחוץ על "הגדרות הנהלת חשבונות".
ניתן לשנות שם את סוג החשבון.
לא לשכוח לשמור.

חשוב לנו לציין:

במעבר ממסלול אקספרס למסלול מלא - המערכת לא ממתינה ומאפשרת לעבור מייד, אך אין זיכויים על יתרת רישיון במסלול האקספרס.

במעבר ממסלול מלא למסלול אקספרס, המערכת תודיע לך שהבקשה התקבלה ורק לאחר סיום החודש הנוכחי וחיוב עבורו - המערכת תעביר אותך אוטומטית למסלול האקספרס.

לאחר שתעבור למסלול המלא, נשמח לתת לך את כל המידע על איך מנהלים כמה חשבונות iCount גם לעוסק פטור וגם לעוסק מורשה במסלול המלא תוך קבלת הנחה על ניהול כמה חשבונות.

בברכה,
דור

alonzog
משתמש חדש

הודעהעל ידי alonzog » ג' נובמבר 10, 2020 5:42 pm

אני צריך להשאר בחשבון אקספרס ולהוציא חשבוניות מס עבור לקוחות שלי. איך אני עושה את זה?

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ד' נובמבר 11, 2020 9:16 am

כאשר עוברים מעוסק פטור לעוסק מורשה יש שתי אפשרויות:

1) לעדכן כאן במערכת הזו את הסטטוס. (מערכת->הגדרות->החברה שלי->פרטי החברה שלי). אם עושים את זה זה משנה את ספר תקבולים תשלומים ומפסיק להתייחס לקבלות בתור הכנסה. ספר תקבולים תשלומים לא יציג את הפעילות מתקופת העוסק הפטור, אבל כן תהיה גישה לקבלות האלה מתוך חיפוש המסמכים, והלקוחות ופרטי הלקוחות יישארו זהים.

2) להקים חשבון חדש לחלוטין ב iCount עבור פעילות העוסק המורשה, ולהשאיר את החשבון הזה של הפטור - לא פעיל.
במידה ורוצים להקים חשבון נוסף במסלול אקספרס יש לגשת למחירון:
וללחוץ על 'הרשמה למסלול אקספרס'

בכל מקרה יש להתייעץ עם מנהל החשבונות במידה ובוחרים באפשרות הראשונה על מנת לראות שהוא מאשר אותה.
בהצלחה!

בברכה,
דור

alonzog
משתמש חדש

הודעהעל ידי alonzog » ג' נובמבר 24, 2020 2:37 pm

זה לא עובד. בחרתי באפשרות הראשונה אבל כשאני נכנס להגדרות - החברה שלי - אני מקבל עמוד ריק.
לגבי האפשרות השנייה - האם יש אפשרות לחשבון אקספרס לעוסק מורשה?
ועוד לגבי האפשרות השנייה - למה אני צריך לשלם עבור חשבון נוסף. עד כה , כל מה שעשיתי מאז התשלום האחרון אליכם היה לנסות לטפל בתקלה הזו ללא הצלחה. אני לא יכול להוציא חשבוניות מס ועברתי את תקרת ההכנסות. זה לא מוצדק ולא הגיוני לשלם פעמיים !
השנה נגמרת ואני חייב פתרון בדחיפות. אני מבקש לדבר ישירות עם איש עזרה טכנית עד למציאת פתרון .
תודה

Dor - iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

הודעהעל ידי Dor - iCount » ג' נובמבר 24, 2020 2:52 pm

1. לגבי העמוד הריק- לפי מה שאתה כותב אתה משתמש בדפדפן שהוא לא CHROME.
אנא נסה בבקשה לבצע את הפעולה דרך דפדפן ה-CHROME.

2. כל חשבון, בין אם הוא במסלול האקספרס ובין אם הוא במסלול המלא יכול להגדיר איזה סוג עסק שהוא רוצה.
לכל סוג חשבון עלות משלו- על פי המחירון שלנו:

לקוחות במסלול אקספרס שבוחרים להקים חשבון נוסף גם במסלול אקספרס צריכים לשלם עליו בנפרד, הוא לא קשור לחשבון הראשון ומנוהל בצורה נפרדת (חשוב להבין רק שכל חשבון iCount מנוהל בצורה נפרדת).
רק לקוחות במסלול המלא יכולים להקים כמה חשבונות שהם רוצים, לאחד אמצעי תשלום וכך לקבל הנחה על כלל החשבונות.
ולכן אם אתה בוחר להקים חשבון נוסף לעוסק המורשה אני מציע לך להעביר את החשבון של העוסק פטור למסלול המלא ואז תוכל להקים חשבון נוסף לעוסק מורשה כבר מתוך החשבון של העוסק פטור, כך אמצעי התשלום יאוחד בין כולם ותקבל הנחה.

להלן כל המידע על קבלת הנחה על ניהול כמה חשבונות במסלול המלא
https://www.icount.co.il/help/misc/multiple-companies/

ולכן לקוחות במסלול האקספרס אשר בוחרים להקים חשבון נפרד לעוסק מורשה (או לסוג עסק אחר) נדרשים להקים חשבון נפרד בעלות של 119 ש"ח+מע"מ לרישיון שנתי (זה יוצא כ-9.90 ש"ח לחודש)

האם תרצה לעבור למסלול המלא ולהקים את החשבון של העוסק המורשה או להישאר במסלול האקספרס ולהקים חשבון נוסף במסלול האקספרס (או לשנות את החשבון הנוכחי מהעוסק פטור לעוסק מורשה)?

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים