בעיה בספירת שעות במערכת! והפסד כספי!!!

המנהלים: yoav, iCount - Ido, iCount

staffguy
משתמש חדש

בעיה בספירת שעות במערכת! והפסד כספי!!!

הודעהעל ידי staffguy » ו' יולי 05, 2019 9:28 am

תמיכה שלום. פעם ראשונה שאני פונה אליכם. מהסיבה שזה כ"כ מסורבל. אבל על דבר כזה אי אפשר לעבור ולדלג.
חייב לציין שיש לי את החשבון כמה שנים והדבר היחידי שמחזיק אותי אצלכם זה הגרף! גרף רווחים.
חייב לציין שלקוחות אקספרס מבחינתכם כלום ושום דבר. תמיכה במייל תמיכה בפורום במערכת פיננסים איפה ניראה דבר כזה? אני צריך חצי יום לחפש תשובות או להתכתב במיילים? מה זה הדבר הזה?
אתחיל בזה שאספר על המקרה שלי.
מזה שנים שאני משתמש במערכת ומוציא חשבונות אך אף פעם לא הבחנתי בזה שאני מפסיד כסף. עד אתמול שבו הייתי צריך לחשב משהו פשוט. 2שעות * 140 ש"ח = 280ש"ח
וכשאני מחשב 1.46שעות * 140 = 204ש"ח כשבפועל צריך לצאת 247 ש"ח הפרש של 43 לזכותי שאני מפסיד. אבל זאת דוגמה הכי קטנה אני פשוט לא מתאר לעזצי מה הפסדתי עד עכשיו. ואני מבין שככל שכמות השעות גדולה יותר כך גדל גם ההפרש.
אז מה עושים? מערכת כ"כ חכמה שעובדת כ"כ הרבה שנים לא יכולה לחשב שעות שהן לא שלמות??? הייתכן?? תחזרו אליי בבקשה למענה הולם!.
במידה וצריך דוגמאות אשמח לציין אך לא במסגרת הפורום אני זמין בטלפון.

iCount
צוות תמיכה
צוות תמיכה

Re: בעיה בספירת שעות במערכת! והפסד כספי!!!

הודעהעל ידי iCount » א' יולי 07, 2019 9:20 am

שלום
אם אתה לקוח אקספרס, אתה וודאי לא מנהל שעות במערכת כי זה פיצ'ר שזמין רק ללקוחות במסלול המלא.
כלקוח מסלול מלא אתה לא צריך להשתמש בפורום כי אתה זכאי לתמיכה מתוך המערכת עצמה (בתפריט: תמיכה->קריאה חדשה).

המערכת מציגה שעה וחצי בתור 1.5 שעות או שעה ורבע בתור 1.25 שעות ומחשבת בהתאם. אין כאן שגיאה.
למידע נוסף אנא פתח קריאת תמיכה מתוך המערכת שלך וככה נוכל לזהות מי אתה, לבדוק את הנתונים שלך ולתת לך את התמיכה לה אתה זכאי בתור לקוח מסלול מלא.

חזור אל “שאלות טכניות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Marei, MSN [Bot] ו־ 4 אורחים